DPS-y blokują popieranie Konfederacji?

INFO: Jedna z internautek alarmuje, że “DPS-y nie pozwalają swoim mieszkańcom podpisywać się na listach poparcia dla Konfederacji”.

 

– Dziś (tzn. niedziela 18.08.2019) w DPS Przystań w Katowicach ul. biskupa Adamskiego 22 miałam scysję z opiekunką mojej koleżanki, która widząc, że koleżanka się podpisuje, też chciała się podpisać. Ale jak zorientowała się, że to nie PiS tylko Konfederacja, to nie chciała przynieść dowodu osobistego koleżance, aby spisać nr pesel. (W DPS-ach dowody osobiste mieszkanek są zabierane przez personel, który je wydaje wg własnego widzimisię). Opiekunka zastraszyła wszystkich dookoła. Nie dał się sterroryzować jeden znajomy, to powiedziała, że mu za to nie udostępni jego numeru pesel, i tak jego podpis będzie nieważny!!!!! Co na to PRAWNICY????? Zaznaczam, że to nie są osoby ubezwłasnowolnione, figurują na liście wyborców (chyba, że teraz opiekunka je skreśli z listy) – pisze oburzona p. Anna Nikodem.

 

Zobacz także: Konfederacja proponuje 1000+

 

Opracował: GK

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

6
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
4 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
6 Autorzy komentarzy
NonickleonPiS to nie jest centrum, tylko lewicaCyprianTomek Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nonick
Gość
Nonick

To już wiadomo jak pis wygrywa wybory – mając do dyspozycji dowody osobiste ludzi z takich placówek, nie będących w stanie zaprotestować, w noc po wyborach obywa się “głosowanie” w ich imieniu….

sariusz
Użytkownik
sariusz

Osoby będące na utrzymaniu państwa popierają partie, która chce zlikwidować socjał a tym samym DPS-y ?

Tomek
Gość
Tomek

Może jednak chcą się wyrwać z nędzy, a nie znaleźli sobie sposób na życie, jak zwolennicy PiS-u.

Cyprian
Gość
Cyprian

Nie wiesz durniu, że są prywatne DPSy ?

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

Tylko wolnościowcy mogą okradać bandytów, bo działają na rzecz likwidacji obozów bandytów, więc nie są ich wspólnikami, tylko szpiegami w ich szeregach. Ci co głosują za socjalizmem i głoszą socjalizm są sprzymierzeńcami bandytów. Krytykując działania wolnościowców stoisz po stronie bandytów i działasz na ich korzyść. Na przemoc ze strony bandytów odpowiada się przemocą.

leon
Gość
leon

Zabronisz im?