fbpx

Dowcip Korwina oburzył widza w studiu Polsatu

INFO: WCz. Janusz Korwin-Mikke opowiedział w “Skandalistach” Polsatu dowcip o krowach i kobietach.

 

– Czy wie pani, po czym poznać, że się wjechało do Holandii? Że krowy są ładniejsze od kobiet – powiedział p. Korwin-Mikke do dziennikarki prowadzącej program “Skandaliści”.

Dowcip nie przypadł do gustu publiczności. Niektórzy widzowie nie kryli oburzenia. Kiedy jeden z mężczyzn dopytywał, JKM natychmiast mu odpowiedział.

– Proszę pana, pan nie zrozumiał dowcipu, który polega na tym, że holenderskie krowy są najładniejsze na świecie – powiedział JKM. – Trzeba po prostu mieć odrobinę inteligencji – dodał.

 

Zobacz także: Korwin-Mikke mistrzem patelni

 

Źródło: polsatnews.pl

43 thoughts on “Dowcip Korwina oburzył widza w studiu Polsatu

 1. Nie znam się na urodzie krów, ale wnioskuję że dla JKM w krajach innych niż Holandia kobiety są równie ładne jak krowy a nawet ładniejsze. To w sumie pocieszające (biedne Holenderki, w końcu przecież brzydsze od krów przynajmniej w opinii twórcy tego wica, którą to opinię wszyscy mogą teraz wiązać z JKM), ale wolałbym by JKM nie uogólniał i porównywał do czegokolwiek co najwyżej kobiety ze swojej rodziny, a nie uogólniał na wszystkie, bowiem, o ile wyrażając się o inteligencji kobiet usiłuje podpierać się jakimiś badaniami (z czym już można dyskutować), o tyle oceniając urodę pań w porównaniu do rogacizny może zwyczajnie dostać w dziób. I niech sobie znajdzie śmieszniejsze dowcipy, bo opowiadanie takiego suchara i tłumaczenie że to żart pokazuje że ma raczej niewybredne poczucie humoru.

 2. JKM ten program to była porażka, niech Pan z nią u niej nigdy nie występuje!!! Ona nie myśli, nie rozumie, nie umie zinterpretować czegokolwiek, już mniejsza o jej lewicowe + PC poglądy, zgroza i dno!
  To był błąd tam wystąpić z G., ta z partii też Panu nie pomogła; teraz będą to wszystko pocięte powtarzać do upadłego przez pół roku co najmniej! Źle!

 3. Jeśli ktoś opowiada dowcip. który zaraz potem musi tłumaczyć, to znaczy, że nie umie opowiadać dowcipów.

  1. Ale bzdura. Pijany jeszcze jesteś? Pora trzeźweieć, bo szef będzie jutro niepocieszony.

 4. byłem w Holandii nie raz i mogę stwierdzić kobiety sa tam rózne. Na pewno są zadbane i wysportowane, poza tym wysokie. Panie w średnim wieku wyróżniają się szczupła sylwetką w porównaniu do Polek, są więc atrakcyjniejsze, bardziej seksowne. Widać zatem, że Korwin w dupie był i g. widział, jak zwykle pier. głupoty.

     1. Panie dead Panie sariusz. Widzę że podejście do dyskusji nieprofesjonalne, !ogólnikowe!, dziecinne trolowanie. Pobawmy się w w waszą grę: (na podstawie ksywy “mogę stwierdzić” co reprezentujesz) Panie dead_kaczynski, w KO i KOD wszyscy kłamią i są opłacanymi szczurami (ci na najwyższych szczeblach, reszta to idioci (jesteś jednym z nich?)) a w PIS wszyscy mówią prawdę i są dobrzy.
      Panie sariusz jesteś Pan prymitywny szkoda strzępić język, popracuj nad kulturą wypowiedzi.

     2. A u Was w PISie, czy też innym KODzie wolicie pewnie chłopców?

 5. Prof. Krzysztof Bosak – poliglota i erudyta, człowiek gruntownie wykształcony, posiadający niezwykły wdzięk i piękną, kwiecistą mowę. W nienagannie skrojonym uniformie, z śnieżnobiałym uśmiechem i serdecznym słowem na ustach – przemierza świat, zjednując sobie głowy obcych mocarstw. A jak tam JKM ?

  1. No, szczególnie tą wypowiedzią o spowolnieniu polskiej gospodarki, za którą nie nadąża demografia sobie zjednał przywódców obcych państw… wrogich Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.