Czołowy szwedzki dziennik punktuje multikulti

INFO: Nazywamy to wielokulturowością, ale w rzeczywistości stworzyliśmy w Szwecji ekonomiczny, społeczny i ludzki apartheid – pisze dziennik “Dagens Nyheter”, krytykując model kraju otwartego na imigrantów.

 

Autor artykułu wspomina, że 30 lat temu zrealizował w Goeteborgu jeden ze swoich pierwszych materiałów telewizyjnych, w którym ostrzegał, do czego mogą doprowadzić podziały na tzw. białe dzielnice i te zamieszkane przez imigrantów.

– Stało się jednak znacznie gorzej, niż przewidywałem. Wyobcowanie, nieszczęśliwe otoczenie społeczne, strzelaniny i wybuchy – pisze publicysta.

Dziennikarz przyznaje, że “gdziekolwiek jeździ po Szwecji, widzi to samo”.

– Szwecja nie jest już jednym krajem, istnieją dwa światy. To nie może być celem, wręcz przeciwnie – taki stan jest kompletną polityczną porażką – podkreśla.

 

Zobacz także: Ziemkiewicz: Multi-kulti zabija

 

Źródło: dziennik.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

9
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
5 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
7 Autorzy komentarzy
NataliaCypriansinceritasJohnsariusz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Natalia
Gość
Natalia

Dziś czarnymi nie powiesz, że czarny…A pracuje co pięćdziesiąty i to tylko 5 lat a później kręgosłup itp i resztę życia chory…więc proszę nie pieprzyć o tym że tak pracują…następnie jest to że w Skandynawii musi przez nich być niższy poziom w szkołach…kiedyś niestety tak nie było. Zenia się z dziećmi swoich kuzynów i Szwecja nie reaguje,terroryzm chowa się na skandynawskich pieniądzach. Terroryści szukani przez Europę mieszkają tutaj i żyją na koszt państwa, gdy świat chce ich z powrotem to używają praw człowieka i ….się śmieją. Moim zdaniem to te kraje powinny być ukarane za to co u nich się… Czytaj więcej »

sariusz
Użytkownik
sariusz

Na szczęście Szwecja jest krajem demokratycznym z zagwarantowaną wolnością prasy. Gdy występuje jakiś problem, to dziennikarz może na to zwrócić uwagę. Gdy okazuje się, że dotychczasowa polityka imigracyjna była błędna, społeczeństwo zaczyna głosować na te partie, które się jej przeciwstawiają. Wtedy również partie, które taką błędną politykę prowadziły muszą zmienić swoje stanowisko, by utrzymać władzę. I koniec końców błędna polityka zostanie zmieniona. Tak samo stało się w Szwecji ze skrętem w stronę idei socjalistycznych w gospodarce. Gdy okazało się, że to nie działa, demokracja zadziałała i wycofano się z tego. Teraz Szwecja jest jednym z najbardziej wolnorynkowych krajów świata (19.… Czytaj więcej »

Cyprian
Gość
Cyprian

Ale bełkot. DEMOKRACJA ZADZIAŁAŁA !!! WOLA LUDU SIĘ SPEŁNIŁA !!! W Szwecji rządzi (premier) lewacka partia robotnicza I realizuje idee wolnorynkowe (pewnie czytają Korwina) łupiąc społeczeństwo olbrzymimi podatkami. Niech cały świat bierze przykład z raju na ziemi. Cale to bagno tapla się w polityce multikulti. Czołowy szwedzki dziennik punktuje tą politykę ale jej nie krytykuje. Nie sprzeciwia się imigracji – niech by spróbował ! Lewacka poprawność polityczna tak zlasowała mózgi potomkom Wikingów, że za krytykę kolorowych pewnie zlinczowaliby dziennikarza. Jeżeli jest tak dobrze, to dlaczego coraz więcej Szwedów spieprza z tego “raju na ziemi” w którym DEMOKRACJA ZADZIAŁAŁA.

korwinista
Użytkownik
korwinista

Tylko ustawy rasowe pomogą.

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Realizacja każdego pomysłu lewicy musi skończyć się klęską, bo są to projekty oderwane od natury, od rzeczywistości. Przy czym Szwedzi założyli sobie tym multi-kulti kaganiec już na zawsze. Próżniaczej dziczy nie da się ot tak, po prostu puścić przez komin, bo opinia międzynarodowa. Nawet wypędzić nie mogą, bo ich rodzimi lewicowcy wrzasną o gwałceniu “praw człowieka”. Najsampierw zlikwidować należy rodzimą lewicę, by cokolwiek ruszyło do przodu.

John
Gość
John

Zdecydowana większość z tych kolorowych pracuje i Szwecja ich potrzebuje do prac, jakich Szwedzi wykonywać nie chcą. A dla Szweda często taki Arab jest lepszy od Polaka katolika , bo nie pije i nie kradnie.

Cyprian
Gość
Cyprian

Nie gwałci, nie podkłada bomb, nie dupcy kóz.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Nie wiedziałem, że jesteś neonazistą, do tej pory dobrze się ukrywałeś.

Cyprian
Gość
Cyprian

“Najsampierw zlikwidować należy rodzimą lewicę” w tym nazistów i neonazistów. Gdyby JH był neonazistą to nie postulował by likwidacji wszelkiej maści lewackich partii.