fbpx

Corbyn: Za terroryzmem stoi nie islam, leczy Żydzi

OPINIA: Lider brytyjskiej Partii Pracy znów szokuje. W wywiadzie dla irańskiej telewizji WCz. Jeremiasz Corbyn stwierdził, że za islamskim terroryzmem stoi Izrael, a Żydzi są głównym źródłem globalnego terroryzmu.

 

Lewicowy poseł od wielu lat oskarżany jest o antysemityzm. W przeszłości spotykał się m.in. z liderami Hamasu i Hezbollahu, nazywając ich “przyjaciółmi”. Organizacje te wpisane są na listę organizacji terrorystycznych.

Antysemityzm p. Corbyna jest szeroko krytykowany w kręgach brytyjskiej lewicy, a organizacje żydowskie wielokrotnie domagały się jego dymisji.

 

Zobacz także: Czeska legenda była przekonana, że Żydzi rządzą światem

 

Źródło: free-speechfront.info

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

16
Dodaj komentarz

avatar
5 Tematy komentarzy
11 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
10 Autorzy komentarzy
Waldemarchris.roadCyprianRobosariusz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Waldemar
Gość
Waldemar

Mr Corbyn – komunista, któremu trudno się pogodzić z tym, że to Żydzi wymyślili marksizm i to wtłoczyli w Europę…

chris.road
Użytkownik
chris.road

Czasem warto, słowami “Ludzi Honoru” zacząć wyjaśnianie sprawy “od Adama i Ewy”.

sariusz
Użytkownik
sariusz

To nie jest przypadek, że socjaliści, są bardzo często antysemitami. (Przykłady: Marks, Hitler, czy teraz ten Corbyn.) Żydzi zawsze byli w awangardzie rozwoju kapitalizmu. Jako pierwsi zajmowali się obrotem pieniężnym, gdy innym nawet nie wolno tego robić. Nic więc dziwnego, że dla socjalistów byli zawsze synonimem tego straszliwego kapitalizmu, który chcą obalić.

Robo
Gość
Robo

Gdzieś czytałem, że Hitler i Marks też mieli żydowskie korzenie.

Cyprian
Gość
Cyprian

Socjaliści też obracają pieniędzmi więc są kapitalistami. Im więcej pieniędzy ma Dukaczewski, tym większym jest kapitalistą.

Wwr
Gość
Wwr

Mnie nie szokuje to co on mówi. Żydzi celowo prowokują Arabów by ci nie mogąc w inny sposób ukrucić żydowskich zbrodni posuwali się do terroryzmu.

manu
Użytkownik
manu

Ale wikipedia to opisuje inaczej. I tego się trzeba trzymać. Bo tam tak jest napisane. Wikipedia to wyrocznia naszych czasów. Czysta prawda.

pislamista
Gość
pislamista

Przemówienie B. Franklina, 1789 „Istnieje poważne zagrożenie dla USA. Tym zagrożeniem jest Żyd, gdyż w każdym kraju, gdzie Żydzi się osiedlili, doprowadzili do obniżenia poziomu moralności i handlowej uczciwości. Trzymają się na uboczu, nieprzystosowani. Próbują zniszczyć inne narody od strony finansowej, jak to było w przypadku Hiszpanii i Portugalii. Przez ponad 1700 lat uskarżali się na swój nieszczęsny los, mianowicie na to, że zostali wygnani ze swej ziemi, ale, proszę panów, gdyby cywilizowany świat oddał im dzisiaj z powrotem Palestynę, to natychmiast znaleźliby powód, żeby tam nie powrócić. Dlaczego? Ponieważ są wampirami, żyją z innych wampirów. Nie potrafią sami siebie… Czytaj więcej »

sariusz
Użytkownik
sariusz

Fałszywka dla debili:
“The Franklin Prophecy”, sometimes called “The Franklin Forgery”, is an antisemitic speech falsely attributed to Benjamin Franklin, warning of the supposed dangers of admitting Jews to the nascent United States. The speech was purportedly transcribed by Charles Cotesworth Pinckney during the Constitutional Convention of 1787, but was unknown before its appearance in 1934 in the pages of William Dudley Pelley’s Silver Legion pro-Nazi weekly magazine Liberation. No evidence exists for the document’s authenticity, and some of the author’s claims have actively been disproven. https://en.wikipedia.org/wiki/Franklin_Prophecy

manu
Użytkownik
manu

Wikipedia dla debili. Teraz tam poczytaj o zamachu na WTC.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Lepiej wrzuć swój kolejny wierszyk o kupie zamiast przeklejać neonazistowskie fałszywki.

manu
Użytkownik
manu

Skąd ta pewność, że to fałszywki?

sariusz
Użytkownik
sariusz

Jak byś znał język angielski, to mógłbyś przeczytać w tej wikipedii dla debili dlaczego jest pewność. A bo nie ma żadnego źródła potwierdzającego autentyczność tego tekstu, nie ma zresztą w ogóle śladu tego tekstu sprzed 1934 rokiem, gdy Franklin już nie żył od 144 lat i gdy tekst ten “odkryli” twoi idole – amerykańscy faszyści.

manu
Użytkownik
manu

A w Pentagon uderzył samolot…

Piotr
Użytkownik
Piotr

Nie przejmuj się. Sariusz i Sinceritas to dwa PiSie trolle- takie kanalie mniejsze w stylu ziemkiewicza. A że PiS.pada na pysk przed żydkami- to i oni będą bronić parchów!!!

pislamista
Gość
pislamista

🙂

PiS i Konfederacja

Twierdzić kłamliwie jest i nieładnie:
“Konfederacja nam głosy kradnie.”
To socjaliści kradną. Lud czuje:
“Prawicowością” PiS O S ZU K U J E !
(Porozumienie CENTRUM – tak zwie się,
Czy nie, to serce PiS-u, Kolesie?)

Konfederację Wy okradacie.
Bo dla Polaków podróbkę macie:
Rzekomą wierność dekalogowi…
“Nie kradnij!” trzeba więc Jarusiowi
Wciąż przypominać. On zatrudniony
Był urzędnikiem… A ma miliony!