Cejrowski zmiażdżył PiS

OPINIA: Publicysta i podróżnik Wojciech Cejrowski w swojej internetowej audycji ostro skrytykował obietnice wyborcze PiS.

 

– Dlaczego nie podzielą trzynastki na dwanaście i nie dołożą stówki co miesiąc, co dla emeryta byłoby znacznie korzystniejsze? – pytał podróżnik, po czym sam sobie odpowiada: “Ano dlatego, że ta trzynastka to nic innego jak kiełbasa wyborcza!”. – Moim zdaniem Jarosław Kaczyński kupczy nieprawnie pieniędzmi z ZUS-u, rozdając trzynastkę i czternastkę – ocenia.

Zdaniem p. Cejrowskiego, więksi przedsiębiorcy, w tym on sam, uciekną z Polski, bo nie da się wytrzymać.

– Patriotyzm nie polega na tym, żeby się dać grabić władzy, która jest wyrodna. Polega na tym, żeby rozwijać swoje talenty i swój biznes i być może zamiast tracić tu pieniądze bez potrzeby, pomnażać je gdzie indziej po to, żeby kiedyś wrócić, gdy zmienią się warunki. Polak nie jest lepszy od tego, że da się złupić Jarosławowi Kaczyńskiemu, a Polska nie jest lepsza dlatego, że płacimy większy ZUS – podkreślił p. Cejrowski.

 

Zobacz także: Cejrowski nie dowierza w pożar Amazonii

 

Źródło: youtube.com

12
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
8 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
8 Autorzy komentarzy
sinceritasNonickTylko Dobra GumajacuniekB.A.R Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tylko Dobra Guma
Gość
Tylko Dobra Guma

Pamiętaj — gdyby wybory miały coś zmienić, to już dawno byłyby zakazane. Olej wybory — wypij flaszkę.

B.A.R
Gość
B.A.R

Biedroń będzie premierem. BO PiS nie utworzy koalicji i rządu. Bardzo bym prosił o poruszenie ( wszedzie gdziekolwiek kto może ) tematu połączenia list wyborczych – połączenia się wszystkich WYBORCÓW bo jest to jedyne wyjście wygrania decydującej bitwy typu Grunwald lub Bitwa Warszawska. Wszyscy WYBORCY muszą się połączyć od PiS Kukiz , Konfederacja i #R . W innym przypadku Koalicja utworzy rząd z Wiosną i SLD . Premierem lub vice będzie Biedroń a tęczowa flaga będzie wisieć obok biało czerwonej i UE po środku. Już pierwsze dyskusje medialne – rozmowy między Biedroniem a Schetyną na ten temat były. Dopiero po… Czytaj więcej »

B.A.R
Gość
B.A.R

A zaraz przed Biedroniem w koalicji będą ministrowie

kar_mac
Gość
kar_mac

“Polak nie jest lepszy od tego, że da się złupić Jarosławowi Kaczyńskiemu, a Polska nie jest lepsza dlatego, że płacimy większy ZUS.”

jarko
Użytkownik
jarko

“…żeby kiedyś wrócić, gdy zmienią się warunki.”
A jak warunkom nie będzie się chciało zmieniać?

Ziuk
Gość
Ziuk

To zawsze można pojechać do Rosji, na Syberię i tam budować konserwatywny liberalizm. W sumie Syberia podobna do dzikiego zachodu, pewnie nawet tam władza nie dociera. Czysty libertarianiz.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Libertarianizm panuje przecież w dobrze znanej Cejrowskiemu Amazonii. Wśród dzikich plemion nie ma przecież ani Unii Europejskiej, ani podatków dochodowych, ani służby zdrowia, ani powszechnej edukacji… jest za to naturalny wolny rynek, dzięki któremu Indianie rozwijają się w tempie 15% rocznie i dlatego zbudowali najpotężniejszą cywilizację w dziejach.

jacuniek
Gość
jacuniek

Tzw. cywilizacja zachodnia została zdaje się zbudowana bez wymienionych przez ciebie elementów. Więc zamiast konserwowania socjalizmu, który na niej wyrósł, powinniśmy dostrzec, że coraz więcej ludzi chce i potrafi załatwić te sprawy we własnym zakresie, być może w ramach jakichś dobrowolnych wspólnot. Szwedzkie państwo dobrobytu, taa… Abba i jej ojciec, szable w dłoń!

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

No tak, ale zachód gnije, zwłaszcza od czasu wprowadzenia tych wszystkich lewackich wynalazków, dlatego jesteśmy już całe milenia za Amazonią.

jacuniek
Gość
jacuniek

To jest ważny problem. Czy Polonia powinna głosować w polskich wyborach? Znam takich, którzy są przeciw. Nie znam stanu prawnego, ale wydaje mi się, że jeśli ktoś zachował polskie obywatelstwo, to jak najbardziej.
Np. głosuję na PiS, a potem wrócę tu obrzydliwie bogaty i te głupie, wydrenowane przez socjalizm prolety będą mi buty lizać i zasuwać na swoja fawelę.

Nonick
Gość
Nonick

Aż tak to nie, ale dwie rzeczy: W UE nie ma Polonii tylko tacy (może poza Litwą) co się wcześniej czy później przeprowadzili, jest to w sumie jeden kraj i głosowanie w nim jest naturalnym prawem. Co do biernego prawa – patrząc na p. Anders (choć nie wiem czy ona z UE) mam wątpliwości. Poza UE prawo głosu powinni mieć tylko ci którzy przynajmniej raz w roku, czyli 4 razy w ciągu kadencji parlamentu odwiedzili Polskę na dłużej niż, dajmy na to, tydzień czy dwa za każdym razem. Wówczas są w stanie ocenić na co głosowali i chociaż przez moment… Czytaj więcej »

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Nie powinna.