Cejrowski bezlitosny dla PiS

OPINIA: P. Wojciech Cejrowski, podróżnik i publicysta, w mocnych słowach skrytykował PiS za bierność w sprawie prawnej ochrony życia nienarodzonych – podaje dorzeczy.pl.

 

P. Cejrowski przypomniał, że kiedy PiS rzeczywiście chciało przeprowadzić jakieś zmiany, nie potrzebowało na to wiele czasu.

– Skoro ustawę o głupich suwakach i korytarzach życia zrobiliście w dwa tygodnie, to mogliście aborcję zlikwidować w dwa tygodnie. Chała, żeście tego nie zrobili i zbrodnia. I krew na waszych rękach, chłopcy. Oni zawsze mówią: “wie pan, to trzeba procedować. Trzy czytania, coś tam, ileś głosów nie ma i coś tam tego…”. Dało się w dwa tygodnie zrobić? No to tamto by się też dało – podkreślił p. Cejrowski.

Publicysta dodał, że w ogóle nie przyjmuje do wiadomości, że PiS mógł się przestraszyć czarnych marszów.

– W ogóle mnie nie obchodzi, czego się przestraszyli! Ja jak się boję, ale mnie ktoś wynajął, że mam stać na warcie, to stoję na warcie. Przestraszyliście się, chłopcy? To trzeba było nie brać głosów wyborczych i nie obiecywać! – podkreślił.

 

Zobacz także: Cejrowski zmiażdżył PiS

 

Źródło: dorzeczy.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

15
Dodaj komentarz

avatar
5 Tematy komentarzy
10 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
10 Autorzy komentarzy
mkmkmkPaweł K.sinceritasbaszaklioes vel pislamista Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł K.
Gość
Paweł K.

“Aborcja (usuwanie ciąży) zabija dzieci”

Paweł K.
Gość
Paweł K.

Tak, ale to po czasie…

klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

I o co mu chodzi. Przecież PiS ma dobre relacje ze starszymi braćmi we wierze, nawet nadaje im masowo obywatelstwo polskie. Polacy nie mają prawa do broni, ale ochroniarze żydowscy z Izraela w Polsce – tak!
No i mówi się już w Europie, że ze wzglę du na paskudne antysemitnictwo, zwłaszcza w Polsce, Żydzi powinni mieć prawo do broni. A Palestyńczycy:

https:
//www.o2.pl/artykul/nagranie-zszokowalo-swiat-izrael-ma-sie-z-czego-tlumaczyc-6442135632926337a

A i na froncie pedofilkim jest się czego uczyć!

https:
//nczas.com/2014/12/20/skandale-w-cieniu-chanukowych-swiec/

Kara śmierci za aborcję
Gość
Kara śmierci za aborcję

Aborcja jest morderstwem (zabójstwem z premedytacją). Za morderstwo powinna być kara śmierci (gilotyna, szubienica, krzesło elektryczne, zagazowanie, rozstrzelanie). W związku z tym ginekologa-aborcjonistę, kobietę zgłaszającą się na zabieg oraz ojca-sponsora należy zabić.

sariusz
Użytkownik
sariusz

To samo należy zrobić z każdym, kto chce się poddać eutanazji.

malgond
Użytkownik
malgond

Nie tego, kto chce się poddać, ale tego, kto się poddał. Logika, Sariuszu. Powiesić tego trupa.

Za chcenie nie ma kary. Za usiłowanie może być, ale łagodniejsza np. tysiąc batów… jak za dieduszki cara.

mkmkmk
Gość
mkmkmk

A także należy to zrobić z każdym, który pomaga/propaguje/i przekręca pojęcia związane z nazewnictwem samobójstwa na życzenie.

mkmkmk
Gość
mkmkmk

A co zrobić z dziećmi tej “matki”, które zdążyła urodzić przed zabiciem tego ostatniego? Proponuję wcielić do WOT bez względu na wiek.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Ale o co chodzi? Czy ten Pan nie wie, że w Polsce już obowiązuje zakaz aborcji? W jako zresztą jedynym kraju europejskim oprócz jakiejś wyspy w pobliżu Włoch. I mówię tutaj o całej Europie a nie tylko o UE – najwięcej aborcji dokonywanych jest w Rosji.

Czy Bóg mógłby być potworem?
Gość
Czy Bóg mógłby być potworem?

Ten pan to wie. On po prostu chciałby zmuszać nieszczęśliwe kobiety aby rodziły dzieci bez połowy mózgu albo wyglądające jak ich gwałciciel i posiadające jego charakter. Jest przekonany, że tak nakazał Bóg.

Paweł
Użytkownik
Paweł

Pozostaje tylko żałować że twoja matka nie uznała cie za zlepek komórek i nie zamordowała cię ( ups, w twoim języku nazywa się to “dokonać aborcji”) razem z sariuszem i sinceritasem. Byłoby o trzech debili mniej!!

sariusz
Użytkownik
sariusz

Czyli naszym matkom dajesz prawo do aborcji? Dlaczego nie chcesz dać tego prawa innym Polkom?

basza
Użytkownik
basza

Paweł ma rację.
Jednak aborcja, czy to dziecka kobiety normalnej, czy femi-nazistki — jest złem, i powinno się do niego nie dopuszczać.

A tak na marginesie: kobiety nabawiają się niezwykle często bezpłodności na skutek spartolonej, pierwszej skrobanki. A p[otem wyją o in vitro. Lepiej by sobie mózg zakonserwowały in vitro, i tak nie potrafią z niego korzystać.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

No to ma rację Paweł, czy nie ma racji, bo Twój bełkot jest wewnętrznie sprzeczny.

mkmkmk
Gość
mkmkmk

Bardzo dobrze, że najwięcej aborcji dokonywanych jest w Rosji/właściwie w ZSRR. W państwach sąsiadujących z Polską powinno być bardzo liberalne prawo do aborcji – np. w Niemczech jeśli nie jest to powinna być możliwa aborcja na życzenie, a w ZSRR powinien obowiązywać wręcz nakaz aborcji. Dlaczego? – może ktoś wpadnie na właściwą odpowiedź.