Bydgoska Konfederacja obiecuje paliwo za 3 zł

INFO: Bydgoscy kandydaci Konfederacji zaprezentowali szereg udogodnień dla kierowców – informuje Onet.

 

Konfederaci zaproponowali m.in. znaczną obniżkę ceny paliwa i rezygnację z bramek autostradowych.

– Głównym punktem programu jest likwidacja akcyzy na paliwo, dzięki czemu paliwo może kosztować 3 zł – przekonywał p. Marcin Sypniewski, lider Konfederatów w Bydgoszczy. – Dzisiaj, tankując na stacji, tak naprawdę płacimy podatek i kupujemy hot-doga. Paliwo to zaledwie 40% ceny, którą płacimy na stacji. Reszta to podatki. Obniżenie ceny paliwa zahamuje wzrost ceny, będzie też kołem zamachowym gospodarki. Cena paliwa wpływa bowiem na ceny niemal wszystkich produktów – przekonywał polityk.

Politycy zaproponowali ponadto rezygnację z bramek na autostradach, które zastąpiłyby winiety. Inny pomysł to powiększenie ilości miejsc parkingowych. Poza tym Konfederaci proponują zmniejszenie maksymalnej opłaty za parkowanie, jaką mogą wprowadzić miasta.

 

Zobacz także: Kandydat Konfederacji przedstawił główny punkt programu

 

Źródło: onet.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
JackHolbornsariusz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
JackHolborn
Gość
JackHolborn

Co tam bramki na autostradach, co tam tańsze paliwo. Daj żebrakowi bułkę, to cię zbluzga, bo chce żywej gotówki na wino. Podobnie powyższe pomysły Konfederacji nie mają szans w konkurencji z 500+.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Czyli stara gadka korwinowców. Obniżyć podatki a jednocześnie zwiększyć wydatki państwa np. obniżając wiek emerytalny albo płacąc rolnikom za to, że jest susza, albo za to, że jej nie ma. No i oczywiście jednocześnie zakazać deficytu budżetowego 🙂 . Aż dziwne, że na to się nabiera 3-4% ludności.