Braun uświadomił działaczy

INFO: Podczas swojej prelekcji na VII Konferencji Prawicy Wolnościowej poseł Grzegorz Braun uświadamiał słuchaczy, że na obecnym etapie Konfederacja nie może zbyt wiele zmienić na polskiej scenie politycznej.

 

– Nasz czas, nasz głos w Sejmie będzie liczył się w sekundach, może krótkich minutach. Nikt tam nie czeka na nas z otwartymi ramionami, otwartą buzią i zapartym tchem. Nie czeka na to, jakie perły rzucimy przed audytorium – mówił p. Braun.

Zaapelował jednak do sympatyków o nieuleganie frustracji oraz pomoc w kolejnych etapach walki z systemem.

– W związku z tym, chciałbym państwa prosić, jako elitę elit, abyście nie ulegali frustracji na tym tle. Abyście nie dali się podpuścić twierdzeniom, że minęły trzy tygodnie, a my nic nie zmieniliśmy. Pomóżcie włączyć się w tę akcję, która musi mieć wiele etapów, a pierwszy etap jest taki, że trzeba wyjść na boisko – powiedział WCz. Braun. – Chociaż jeszcze nie wiadomo, czy, kiedy i z której strony opatrzność wystawi nam piłeczkę do ścięcia, do oddania dobrego strzału, to z najlepszego podania nie można skorzystać, jak się siedzi w szatni czy na ławce rezerwowych. Trzeba było wyjść na boisko. Bądźmy silni, zwarci i gotowi na to, co czas przyniesie – podkreślił poseł Konfederacji.

 

Zobacz także: Braun chce wyrzucić z Polski ambasadora Izraela

 

Źródło: nczas.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

8
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
5 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
7 Autorzy komentarzy
Paweł K.malgondvestanbaszasilezaur Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł K.
Gość
Paweł K.

Braun miał dzisiaj dobre wystąpienie w sejmie – Czerwonym trudno jest się do Niego przyczepić! Bo chłop ma rację (bandyckie porozumienie znowu POPIS+dodatki) ; tak trzymać, choć tyle… w tej bandyckiej demosracji, ochlokracji, sejmokracji!

Paweł K.
Gość
Paweł K.

cha, teraz dopiero otrzeźwienie?! bo też to żaden sukces w kilku w sejmie i żadnego w senacie! wiadomo, więc znowu coś za późno…ech Polska

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

Można zasypać sejm ustawami żeby pokazać ludziom, że Konfederacja jest najaktywniejszą partią, ale z drugiej strony nie liczy się ilość tylko jakość, POPiS może wypuścić dwa razy więcej – ale bubli prawnych. Poza tym, trzeba mieć jeszcze klub poselski, a media muszą mówić o ustawach KONFEDERACJI.

Cyprian
Gość
Cyprian

Jakie media? TVPiS, TVN czy Radio Maryja? A może Łonet?

silezaur
Gość
silezaur

Jest okazja, by atakować PiS z pozycji antyklimatystycznych (żadna inna partia w Sejmie nie chce tego robić, bo wszystkie są spolegliwe wobec klimatystów). Problem w tym (strasznie niemiłe zaskoczenie dla mnie), że Mentzen (a w mniejszym stopniu także Winnicki) poszli na wywiady do niejakiego Wiecha i zaczęli mu tam przytakiwać w kwestii antropogenicznego ocieplenia klimatu jako zagrożenia. Tymczasem już sami urzędnicy rządu PiS zapowiadają od stycznia wzrost energii i żywności o co najmniej 8%, największa huta w Krakowie zamyka swoje piece, a walka polskiej gospodarki węglowej z CO2 ma ponoć kosztować astronomiczne 20 mld zł. rocznie. Aż się prosi, żeby… Czytaj więcej »

basza
Użytkownik
basza

Mentzenowi i Winnickiemu zaczyna mięknąć rura” — a… Tobie? Co takiego zrobiłeś, aby Polska była lepsza, no co?? Żeby się tu mądrzyć…

vestan
Gość
vestan

Jak na razie Konfederacja nie zrobiła zbyt wiele, żeby Polska była lepsza.

malgond
Użytkownik
malgond

Ta huta w Hucie to cud socjalistyczny, że do dziś dożyła. Budowanie kombinatu stalowego w miejscu, gdzie nie ma rudy żelaza, nie ma węgla, nie ma energii elektrycznej i nie ma znaczącego przemysłu, który by tę stal kupił – wszystkie surowce trzeba dowozić, a produkcję wywozić – było od początku bezsensem ekonomicznym.