Braun chce wyrzucić z Polski ambasadora Izraela

OPINIA: Niech wraca do miejsca, z którego go diabli wzięli – powiedział o ambasadorze Izraela WCz. Grzegorz Braun, poseł-elekt Konfederacji.

 

– Nowy ambasador [p. Aleksander Ben Zvi] jest godnym następcą pani Azari. Bezczelne roszczenia żydowskie są artykułowane w okropny sposób. Szabasowe kolacje u Johnnego Danielsa, który nawoływał, aby władza usunęła mnie z życia publicznego. Ambasador Izraela nie rozumie, jakie jest miejsce w szeregu gości – powiedział p. Braun.

P. Braun pytany, co zrobiłby, gdyby to w jego rękach leżał los ambasadora, stwierdził: “Zakupienie biletu i podróż w jedną stronę do Izraela byłoby dobrym rozwiązaniem. Niech wraca do miejsca, z którego go diabli wzięli”.
Źródło: nczas.com
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

30
Dodaj komentarz

avatar
11 Tematy komentarzy
19 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
18 Autorzy komentarzy
baszaPaweł K.sinceritasWojciechcutpurse Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł K.
Gość
Paweł K.

ps. co Wy z tym Izraelem, gdzież nam do niego cha cha tyle wieków historii, trwania, konszachtów cha cha

cutpurse
Gość
cutpurse

Zacznijmy od nazywania tego azjatyckiego kraiku jak na to zasługuje, czyli Mordechajstanem.

zakapior
Gość
zakapior

Braun, to co powiedziałeś o pani Tokarczuk, wyklucza cię z grona moich ulubionych polityków! I żałuję że głosowałem na ciebie!!!

basza
Użytkownik
basza

Że ta cała Ola jest przykładem podręcznikowym plwacza na własną wszak ojczyznę?

Jest, tedy o co Ci biega?

kar_mac
Gość
kar_mac

Zależność:
im bardziej broni się interesów Polski, tym agresywniejszy atak trolli.
https://stop447.info/

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

Dopóki mój kraj będą zamieszkiwali polakatolicy, a nie Polacy to niczego poważnego się tu nie zbuduje. CD Projekt powstał pomimo polakatolicyzmu, a nie dzięki polakatolicyzmowi.

basza
Użytkownik
basza

Czytam, i aż włos się jeży: „Dopóki mój kraj będą zamieszkiwali polakatolicy, a nie Polacy” — czyli… kto? Szabesgoje of course! Albo taki dwużydzian Polaka, — kiedy to goj bardziej, po wielokroć, chce się przypodobać narodowi wybranemu, niż służyć Ojczyźnie. Własnej! To się nazywa ojkofobia (Link!) „CD Projekt powstał pomimo polakatolicyzmu, a nie dzięki polakatolicyzmowi” — panujesz Ty w ogóle nad swoim… zwieraczem? Sugerujesz, że Roman Kluska był… mormonem? Zapewniam, że Żydem też nie, a kto go zniszczył? Głównie Stare Kiejkuty, oczywiście za pomocą aparatu władzy, który wszak mają pod pełną kontrolą. Co to ma wspólnego z jakimkolwiek wyznaniem, oczywiście… Czytaj więcej »

Paweł K.
Gość
Paweł K.

ps. Na Bliski Wschód to ich islamiści zjedzą cha cha

Paweł K.
Gość
Paweł K.

ps. to już lepiej GW, Politykę, Wprost, Przegląd, TPowszechny, tvny, polsaty; radia: zet, tok fm etc.

basza
Użytkownik
basza

Tiaaa, to i tu zajrzał jakiś zwolennik michnikowego Gó Wna, i innych podobnych merdiów, co to robią swym czytelnikom lewatywę mózgu. Czego Ty tu szukasz, wierszówki od Starych Kiejkutów? Różnych takich TVN-podobnych merdiów jest istny zalew, kupuj, wszak jest wolność. Dołóż sobie jeszcze Głos Ludu, inaczej פֿאָלקס שטימע, a jeszcze inaczej Fołks Sztyme , będzie Ci… „dobrze”!

Paweł K.
Gość
Paweł K.

Spokojnie, Sz. P. Braun, lepiej robić z nimi (dzięki nim) interesy, bo mają kasę, dojścia i układy; a i to bicz na psy islamskie, a nie batem… cha cha

Cyprian
Gość
Cyprian

Chińczycy to też żydzi ?

fuckoff
Gość
fuckoff

mozesz sie z nimi zabrac… robcie sobie tam’interesy’ kryminalistyczne

Wwr
Gość
Wwr

Ben Zvał?

Wojciech
Gość
Wojciech

Ben Zvel

basza
Użytkownik
basza

Że jak? Cwel?

John
Gość
John

Ja bym tego Brauna wywalił do Watykanu.

Jacek
Gość
Jacek

ohoho,a ja ciebie razem z tym bęcwałem z Izraela do Abudabi…

John
Gość
John

Ja nie jestem Żydem, więc dlaczego?
Braun chce zrobić z Polski kolonię Watykanu, nawet bardziej, niż jest teraz. Niech więc spierdala, zdrajca.

basza
Użytkownik
basza

Może i nie jesteś Żydem krwi, ale już na pewno takim honoris causa

Kolonia Watykanu? Obecność Kościoła jest dla władzy niewygodna, tedy stwarza nam sporą przestrzeń wolności, czego najwyraźniej nie kumasz. Boś szabesgoj, i tyle!

krakus
Użytkownik
krakus

Aha, czyli kto nie jest watykanofilem, ten jest żydem honoris causa? Tertium non datur?

basza
Użytkownik
basza

Że jak? „Tertium non datur”? No widzisz, chcesz koniecznie uchodzić za człowieka inteligentnego, to co robisz? Posłużyłeś się łaciną. A czemu? Bo to Kościół ucywilizował Europę! Gdyby nie jego misja dziejowa, to do dziś pewnikiem byśmy ganiali za mamutami (gdyby jeszcze były)! Z dzidą, albo z łukiem co najwyżej. Niepiśmienni, odziani w wilcze skóry. No, chyba żeby zrealizował się podbój z południa (najpewniej!), to i tu byłaby „jakaś” cywilizacja, tyle, że 5 razy dziennie byś walił głową o dywanik, w kierunku Mekki, a d***ę wypinał ku niebu. Jak tak nie cierpisz Kościoła, to wypierniczaj tam, gdzie go nie ma, np.… Czytaj więcej »

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Łacina to język pogańskich Rzymian, pajacu.

basza
Użytkownik
basza

Nie zerknąłbyś, tak z nudów (zamiast tu puszczać swoje cuchnące pierdy) do jakiejś książki, oderwij się od ekranu, o historii poczytaj! Rzymianie zostali schrystianizowani, w dodatku jako pierwsze państwo, i to wyznanie zostało tam przyjęte przez cesarzy. Gdy oba cesarstwa (w różnych czasach) rozsypały się, to spuściznę kulturową C~ Zachodniego poniósł na Europę właśnie Kościół. Zaś spuściznę C~ Wschodniego kontynuowała cerkiew, choć po upadku Konstantynopola znaczna część uciekinierów wybrała emigrację do zachodniej części Europy. Zaś, już tak na marginesie, warto wspomnieć, że z ową falą dotarli też wyznawcy najróżniejszych ezoterycznych sekt, czarnoksięstwa, i kilku jeszcze drobniejszych odłamów kultów z dalszego,… Czytaj więcej »

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

Chce po prostu dotować pedałów w czarnych sukienkach z pieniędzy podatnika. Ja uważam, że konkordat trzeba natychmiast zerwać, a poza tym sądzę, że kościół rzymskokatolicki powinien zostać zniszczony.

Nie jestem anty klerykałem, nie mam nic do księży którzy głoszą poglądy wolnościowe. Jestem anty-katolikiem, bo katolicyzm to ścierwo które powinno zostać starte z powierzchni ziemi.

Tomasz
Gość
Tomasz

Za co? Za dbanie o interes i wizerunek Polski… Tacy jak ty powinni wyżec się obywatelstwa polskiego… Jako dobry goj liczysz na jakieś profity?

manu
Użytkownik
manu

Na zbity pysk. Won!

sariusz
Użytkownik
sariusz

Dokąd chcesz wyrzucić tego Brauna?

leon
Gość
leon

Tobie też kupimy bilet. Zrobimy zrzutkę.

kar_mac
Gość
kar_mac

Net jest praktycznie wszędzie. W tym przypadu – NIESTETY…