fbpx

Bosak za ujawnianiem nazwisk aborcjonistów

OPINIA: Jak podaje portal wprost.pl, poseł Krzysztof Bosak z Konfederacji zachwycił się filmem “Nieplanowane”. Film skłonił polityka do podzielenia się swoimi przemyśleniami na temat aborcji.

 

“Ależ dobry film! Nie tylko ideowo, ale przede wszystkim filmowo. Aktorstwo, dialogi, dramaturgia, zdjęcia, muzyka – wszystko na świetnym poziomie. Plakat kompletnie tego nie oddaje że to jest 100 proc. profesjonalne kino” – stwierdził poseł Konfederacji. “Zwróćcie uwagę, że przemysł aborcyjny w USA to prywatny biznes. W Polsce pod rządami »konserwatystów« dzieciobójstwo prenatalne odbywa się za pieniądze podatnika (tak!) w publicznych szpitalach. Liczba aborcji rośnie. Nazwiska i wizerunki wykonawców pozostają nieznane” – stwierdził p. Bosak. “Zmieńmy to” – zaapelował na Twitterze.

 

Zobacz także: Prezes TK porównana do Hitlera

 

Źródło: wprost.pl

44 thoughts on “Bosak za ujawnianiem nazwisk aborcjonistów

 1. Jak to jest, że najbardziej radykalnie o aborcji mówią ludzie, których ten problem nie dotyczy, np. księża, albo Bosak.

 2. “Nazwiska i wizerunki wykonawców pozostają nieznane”.
  Łajdacy i goniący za forsą znajdą się zawsze (przykład proPiS-owscy “dziennikarze”).
  Lepiej byłoby ZDELEGALIZOWAĆ tzw. aborcję (wyjątek: zagrożenie życia matki).

 3. Powiedzmy, że na Ziemi są tylko dwa kraje. Dla uproszczenia identyczne. Ale w jednym można dokonywać aborcji a w drugim nie z powodów eugenicznych. Co się stanie po pewnym czasie kraj tfu “aborcjonistów” będzie miał zdrowszą populację i więcej osób pracujących. Co oznacza że jego PKB będzie rosło szybciej. Ponieważ będzie miał większe PKB, lepsze płace nastąpi drenaż rynku pracy kraju “antyoborcjonistów”, co pogorszy jego sytuację.
  Czy wszyscy będący przeciw aborcji biorą to pod uwagę? I zgadzają się na to, że oni i ich dzieci także będą ponosić finansowe konsekwencje tej polityki?

  1. W kraju antyaborcjonistów zamiast aborcji eugenicznej będzie selekcja naturalna. Jest mało prawdopodobne, żeby patole się rozmnażały, a jeśli nawet, to na własny koszt. Potomstwo patoli zemrze z braku kasy.

   1. Yy. Np. Zespół Downa to tylko prawdopodobieństwo i nie ma korelacji z doborem naturalnym tylko z wiekiem rodzącej kobiety. Zakładasz, że matki masowo będę porzucały chore niemowlęta, które z braku pokarmu szybko wymrą. Ja tak nie zakładam. Większość będzie się nimi mimo to opiekować.

   2. Płodowy zespół alkoholowy to efekt genialnego 500+. Jak to powiedział Krul: “To nie jest najlepszy materiał genetyczny”

 4. Aborcja jest morderstwem, czyli zabójstwem z premedytacją. Przemyślana, zaplanowana i opłacona. Korwin-Mikke domaga się kary śmierci za morderstwo, bez okoliczności łagodzących. Ginekologów-aborcjonistów i niedoszłe matki czeka szubienica. Ojców-sponsorów i podżegaczy – krzesło elektryczne.

  1. Zamordowałem komara ostatnio. Komar to niewątpliwie życie. Czy podlegam najwyższej karze?

   1. Morderstwo dotyczy życia ludzkiego, ewentualnie neandertalczyków. Szympansów już nie.

    1. A cebulka włosa, niewątpliwie żywa i będąca częścią życia ludzkiego, powinna być chroniona? Jej wyrwanie z włosem, jest działaniem przeciw ludzkiemu życiu? Wydaje mi się to dość niejasne.

     1. Jeżeli jej wyrwanie przyczyni się do śmierci dziecka, to tak.

   2. Jeśli uważasz, że w takiej sytuacji podlegasz najwyższej karze, zgłoś się do ISIS, oni Ci łebek odłączą od tułowia.

  2. Nie siej dezinformacji, to nie JKM domaga się kary śmierci za aborcję, tylko ja. To jest mój pomysł. A dlaczego dla podżegaczy? Nie wiem gdzie to wyczytałeś/aś – to są za przeproszeniem jakieś kompletne brednie.

   Boisz się czegoś? Jesteś loszką która dokonała aborcji? W takim wypadku (nawet gdyby to była prawda), to nie masz się czego bać, bo prawo nie może działać wstecz. Zdarzają się oczywiście idioci, ale wątpię, żeby ktokolwiek dokonał aborcji gdyby wiedział, że za to czeka go sznur.. Poza tym trzeba jeszcze ustalić kiedy faktycznie rozpoczyna się życie, bo to, że w łonie matki, to nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

   Jest jeszcze jedna możliwość: Jesteś trollem którego celem jest wywołanie dyskusji. Naprawdę, są poważniejsze sprawy, niż aborcja. W Polsce jest wypracowany kompromis w/s aborcji i nikt tego kompromisu nie będzie ruszał.

 5. Wskazania medyczne – jestem za aborcją. Kobieta, która wie, że sobie poradzi z takim dzieckiem, nie usunie płodu. Ale są kobiety, czy rodzice, których to po prostu przerośnie. Ekonomicznie lub psychicznie. Albo tak i tak. Wtedy jest tragedia. W takiej rodzinie nikomu dobrze nie będzie. Może przeciwnicy takiej aborcji powinni utworzyć jakiś prywatny fundusz, który zagwarantuje takim matkom, czy rodzinom, dożywotnie pokrycie kosztów związanych z opieką nad takim człowiekiem.
  Gwałt – kobieta musi mieć prawo do aborcji w takim przypadku. Bezdyskusyjnie.

    1. Głosowałeś na fanatyków, którzy właśnie chcą karać kobiety za usunięcie płodu będącego wynikiem gwałtu i płodów uszkodzonych.

     1. I co? Uważasz, że miałem zagłosować na PO, albo inną lewacką partię, tylko ze względu na stanowisko ws. aborcji? Dla mnie sprawa aborcji jest mało istotna, w hierarchii wartości, którymi się sugeruję przy głosowaniu, co nie przeszkadza mi mieć zdanie na ten temat.

 6. Bosak, weź chłopcze dorośnij, załóż rodzinę, to pogadamy o poważnych sprawach. 40 na karku, stary kawaler, instruktor windsurfingu, konserwatysta, katolik:)

  1. “instruktor windsurfingu, konserwatysta, katolik:)”
   A co w tym jest powodem do śmiechu, człeniu?

  1. Kościół się zorientował, że słowem zwalcza aborcję, a czynem popiera. Rozwiązali to technicznie w ten sposób, że msza pogrzebowa płodu jest połączona z chrztem. Więc ten argument, choć logiczny, niestety odpada.

 7. Zbliżcie się do lochy dzika z warchlakami, ba! Do kwoki z kurczętami. Przegonią Was, bo będą bronić swoje dzieci, co jest naturalnym odruchem. Tymczasem naturalne odruchy, instynkt macierzyński lewica, czyli kompletni popierd.leńcy stara się prezentować kobietom jako coś niepotrzebnego, coś, z czego można wyjść, z czym można walczyć, jak z “homofobią”. Do pomocy ma tzw. celebrytki, jakąś Czubaszek, które opowiadają, jak to “aborcja” je “wyzwoliła”, “dała szansę” itp. Lewakom z samej góry wcale – jak sądzę – nie chodzi o żadne zmniejszenie przeludnienia, bo tego nie ma, ale o wyrwanie z ludzi ich człowieczeństwa. Uczynienie z homo sapiens tylko homo. I napawanie się sterowaniem tym pudelkowym motłochem. Żaden gatunek nie stworzył państwowego, administracyjnego planu eksterminacji członków własnego gatunku, w dodatku tego najbardziej bezbronnego i NIEWINNEGO, przy jednoczesnym noszeniu na rękach największych ZBRODNIARZY. Bo to skrajna lewica chce wywrócić zastany porządek do góry nogami. Nawet w tak samobójczym przykładzie.

  1. Jeżeli stać państwo na utrzymywanie morderców, czy nawet tych, co wybiją szybę w sklepie, bo w zimie chcą do cieplutkiego więzienia, to tym bardziej państwa powinno stań na utrzymywanie “dzieci co mają pół mózgu”. Bo ja nie wiem, czy ci pierwsi na to samo nie cierpią.

   1. To człowiek powinien decydować o swym dziecku, nie państwo. Tego się tu trzymamy. Chyba. A konsekwencją tego jest to, że każdy mam mieć prawo do własnej decyzji w sprawie własnych dzieci. Aborcja jest tematem złożonym, a nie prostym i jasnym, że życie, człowiek i zabijanie. W ogóle nie powinno istnieć żadne prawodawstwo odnośnie aborcji.

    1. “W ogóle nie powinno istnieć żadne prawodawstwo odnośnie aborcji”.

     Oczywiście, należy wymazać rozróżnienie na aborcję i morderstwo. Wszystko to powinno podlegać pod kategorię “morderstwo”. Wtedy powinna być kara śmierci – jak chce JKM.

     1. Jak się ma moje “…nie powinno istnieć żadne prawodawstwo odnośnie aborcji” do Twojego “należy wymazać rozróżnienie na aborcję i morderstwo”? Nie łapię powiązania.

     2. Aborcja to jakaś nowomowa. Nie ma czegoś takiego. Jest po prostu kategoria morderstwa i to od momentu poczęcia.

     3. Nie ma też wycięcia wyrostka, jest morderstwo? Między zapłodnieniem a porodem, trzeba gdzieś wstawić okres bycia płodem. Płodem który nie jest człowiekiem i nie ma praw człowieka. Potem należy wstawić okres, kiedy płód staje się człowiekiem i już ma prawa człowieka. Skoro chcesz usunąć okres bycia płodem, to inni mogą równie dobrze chcieć usuwać okres bycia człowiekiem. Stawianie tezy, że aborcja to morderstwo, jest równoważne ze stwierdzeniem, że wycięcie wyrostka to też morderstwo. Nie jest to żaden argument.

    2. No w póki co wszystkie dyskusje lewackich feministek, wystąpienia celebrytek i czarne marsze za wszelką cenę chcą pokazać , że to bardzo prosta sprawa, a nie tam złożona. Nie ma się nad czym zastanawiać, mieszkanie za małe to pędem na aborcję i już po problemie.

    3. Tak zwana “aborcja”, czyli eufemistyczne określenie zamordowania człowieka nie jest tematem złożony, lecz prostym – nie zabijaj.

     1. Lewica, szczególnie niemiecka i ruska miały cały worek takich określeń.

    4. Aborcja jest tematem prostym i jasnym: to zabicie człowieka. A to, że ktoś tam arbitralnie powie, że powinno być od 12 tygodni, czy 3 tygodni – to nie ma znaczenia. Chodzi o zasadę.

   2. Niestety: gdy państwo rozdaje to powstają nieustanne kłótnie, kto ma dostać więcej. Jedyne wyjście: państwo nie powinno pomagać nikomu – bo od tego są fundacje i podobne instytucje charytatywne. Państwo nie jest instytucją charytatywną,

    1. Trzeba było nie głosować na PO PIS SLD PSL, tylko na Korwina, to by nie było rozdawnictwa.

  2. Tych kompletnych pop.erdoleńców należy usuwać z życia publicznego, a jak nie zechcą – to siłą. Nawet zabijać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.