fbpx

Bosak za rozdziałem lewicy od państwa

OPINIA: Istotą lewicowości w sferze płciowej jest całkowite zanegowanie chrześcijaństwa i deprawacja udająca pedagogikę – przekonuje WCz. Krzysztof Bosak z Konfederacji. 

 

– Oto istota różnicy zdań między konserwatystami a lewicą w kwestii edukacji seksualnej: Przekazywanie wiedzy o seksualności nie jest tym samym co zachęcanie małoletnich do praktyk seksualnych. Prawidłowa edukacja polega na zachęcaniu małoletnich do wstrzemięźliwości seksualnej – ocenił polityk, dodając, że lewica jest wprost przeciwnego zdania.

Zdaniem p. Bosaka próba pogodzenia tych dwóch podejść jest skazana na niepowodzenie.

– Istotą lewicowości w sferze płciowej jest całkowite zanegowanie chrześcijaństwa i deprawacja udająca pedagogikę. Dlatego należy dokonać definitywnego rozdziału lewicy od państwa – podkreśla polityk Konfederacji.

 

Zobacz także: JKM: Edukacja seksualna uderzy w dziewczęta

 

Źródło: dorzeczy.pl

18 thoughts on “Bosak za rozdziałem lewicy od państwa

 1. Ach, jaki przystojny chłoptaś z tego naszego Krzysia. W życiu bym mu nie dał tych 37 lat.

 2. Pan Bosak oczywiście myli się tak samo jak lewica. Od zawsze wydawało się w chrześcijańskiej Europie córki za mąż zaraz po tym, jak stały się kobietami. Wiek 16 lat to było już późno. Więc po co Pan powołuje się na chrześcijaństwo i konserwatyzm, skoro w rzeczywistości (nieświadomie) głosi Pan, tak jak lewica, walkę z patriarchatem, a nie żaden konserwatyzm?
  Konserwatyzm i chrześcijaństwo (nauka Jezusa Chrystusa, a nie heretyka Bergoglio) zakładają, że człowiek ma być związany wyłącznie z jedną osobą płci przeciwnej przez całe życie, ma być jej oddany i wierny. Nie ma tam żadnej mowy o wieku, w jakim można zawrzeć małżeństwo. Mówimy oczywiście o osobach zdolnych do posiadania potomstwa, czyli z wyłączeniem dzieci.
  Niech Ruch Narodowy przestanie wreszcie manipulować w tej sprawie, udawać wielkie przyzwoitki, i szczuć niczego niewinnych ludzi na siebie, bo ktoś np. poznał młodą dziewczynę albo wyraził swoje zdanie. Jeśli rodzice takiej dziewczyny również popierają taki związek, to nic Wam do tego, Panie Bosak.
  Niech się Pan zastanowi, że taka sytuacja może spotkać np. Pańskiego syna. Ciekawe czy wtedy będzie Pan również grał takiego “przyzwoitego”, czy zacznie myśleć.

  1. Chyba nie ma sensu prosić pana Krzysia by sobie wyobraził że coś spotkało jego syna, bo najpierw musiał by mieć dziewczynę i uprawiać z nią seks w wersji hetero, a to może sprawiać pewien problem

    1. Dla mnie to akurat żaden problem. Ja nawet nie miał bym nic przeciwko temu, żeby pan Bosak sobie adoptował dziecko.

  2. W tekście Bosaka nie ma ani jednego słowa o związkach młodocianych. Do jakiej publikacji lub wypowiedzi nawiązuje powyższy tekst ?

 3. Krzysiek to prawdziwy o katolik, a jaki wstrzemięźliwy…
  Bezdzietny singiel (37 lat).

 4. Z innej beczki. https://nczas.com/2019/10/18/ziobro-spacyfikowany-i-wrocil-na-swoje-miejsce-kto-husta-lodka-pierwszy-z-niej-wypadnie/ Mnie tak ciekawi, że wielki szeryf Ziobro jest zakładnikiem swojej żony i swojego brata. Warto by tu zadać pytania jak doszło do zatrudnienia brata Ziobry w PKO .S.A. i jego żony w Link4. I ot tak teraz można sobie szantażować Ziobrę jak małego chłopca? To kto jeszcze może go szantqażować? Obawiam się, że w takiej sytuacji Ziobro nie bardzo nadaję się na ministra sprawiedliwości. Może to jest sposób na pozbycie się tego kieszonkowego Führera? Może warto sprawę rozdmuchać?

 5. “Prawidłowa edukacja polega na zachęcaniu małoletnich do wstrzemięźliwości seksualnej” Krzysztof Bosak
  “Seks jest darem od Boga, nie potworem, miłość jest darem od Boga. […] Wierzę, że w szkołach muszą być prowadzone zajęcia z edukacji seksualnej” papież Franciszek

  1. Sugerujesz, że prawidłowa edukacja seksualna polega na uczeniu dzieci jak walić konia i zakładać kondona ustami? Szkoła to miejsce, które powinno uczyć dzieci jak radzić sobie w życiu. Jeżeli tego nie robi to służy tylko do marnowania czasu i życia młodych ludzi.

   1. To jest pytanie do mnie, czy do papieża Franciszka?
    Bo jeśli do mnie, to gdyby była jakaś szkoła gdzie uczą “dzieci jak walić konia i zakładać kondona ustami” to byłbym przeciw. Tyle, że takiej szkoły nie ma a panowie Bosak, Korwin i inni sprzeciwiają się edukacji seksualnej w ogóle. To tak, gdyby zabronić nauki matematyki, bo ktoś gdzieś kiedyś mógłby uczyć, że 2×2=5, więc lepiej w ogóle zabronić nauki matematyki i karać ją 5-letnim więzieniem..

  2. Cześć. Zamierzam Ci od czasu do czasu zadać pytanie na które dam Ci dwie odpowiedzi do wyboru, a Ty mi odpowiesz którą odpowiedź wybierasz, dobrze? Zrobimy taki eksperyment?

   Dla każdego człowieka istnieje jego własna prawda co do pojmowania rzeczywistości, istnieje coś co jest obiektywną słusznością, obiektywnym dobrem. Każdy człowiek coś takiego ma. Niby jest to subiektywne ale każdy ma subiektywną prawdę jak obiektywnie powinno być.

   Oto sugerowane odpowiedzi:
   a) zgadzam się z tym co napisałeś
   b) nie zgadzam się z postawioną przez ciebie tezą

 6. “Istotą lewicowości w sferze płciowej jest całkowite zanegowanie chrześcijaństwa…” – ja tego zdania nie rozumiem. Co ma chrześcijaństwo do płciowości?

 7. Do czynności seksualnych z małoletnimi to zachęcał Janusz Korwin Mikke, kolega Krzysia z Konfederacji.

  1. Ciebie najwidoczniej jeszcze oficer nie poinformował co masz pisać więc piszesz na oślep?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.