fbpx

Bosak prowadzi w prawyborach

INFO: Po pierwszych 4 zjazdach w prawyborach kandydatów Konfederacji na prezydenta prowadzi WCz. Krzysztof Bosak – donosi portal wp.pl.

 

Po zjazdach w Białymstoku, Olsztynie, Gdańsku i Bydgoszczy kandydaci w prawyborach Konfederacji na prezydenta zdobyli następująca liczbę głosów: pp. Krzysztof Bosak – 331, Artur Dziambor – 155, Grzegorz Braun – 153, Konrad Berkowicz – 91, Janusz Korwin-Mikke – 40, Paweł Skutecki – 14, Krzysztof Tołwiński – 12 i Magdalena Ziętek-Wielomska – 4.

Wyniki oznaczają, że p. Bosak zdobył do tej pory 21 głosów elektorskich, pp. Dziambor i Braun – 10, a p. Berkowicz – 6. Lider Konfederacji WCz. Janusz Korwin-Mikke zdobył jak na razie 3 głosy elektorskie.

Najbliższe zjazdy odbędą się 14 grudnia w Warszawie i w Kielcach oraz 15 grudnia w Rzeszowie i Lublinie. Kolejne będą: 4 stycznia w Krakowie i Gliwicach, 5 stycznia w Opolu i Wrocławiu, 11 stycznia w Łodzi i Poznaniu oraz 12 stycznia w Zielonej Górze i Szczecinie.

 

Zobacz także: Bosak: Mam szansę w prawyborach

 

Źródło: wp.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

28
Dodaj komentarz

avatar
12 Tematy komentarzy
16 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
17 Autorzy komentarzy
leonkar_macRoboZiukPiotr Grembowicz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

portal wp.pl?! a co to q… jakieś autorytety i kolejni fachowcy po onecie, GW, czy tvn?!
Bosak nie, tylko JKM się liczy+ SM, Braun, koniec, lista się kończy – ważnych autorytetów, osobistości/indywidualności, racji i prawdy, niestety! amen.

manu
Użytkownik
manu

Przygłupy drwią z Bosaka i reszty Konfederacji, a sami głosują na partię, w szeregach których, posłanki chcą np. emerytur dla psów. Komedia i dramat w jednym.

Ziuk
Gość
Ziuk

No tak, ale to jest wina PiS, że zepchnął PO z pozycji centroprawicowych na centrolewicowe. PiS zabrał PO wyborców, w wyniku czego partia Tuska i Schetyny musiała się bić o kolejnych z lewicą. Aby się uwiarygodnić jako lewusy, musieli także transferować lewicowych polityków w swoje szeregi. Arłukowicz, Cimoszewicz, Rosati, Thun, Piekarska.

kar_mac
Gość
kar_mac

To nie dramat, a wynik! Ci co głosują na partię, w szeregach których, posłanki chcą np. emerytur dla psów Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ NIE BĘDĘ PRZYCHYLNI KONFEDERACJI.

Sieg Heil !
Gość
Sieg Heil !

Narodowo-Katolicki Test Inteligencji 2004,
Uśredniony IQ elektoratów:

UPR – 100,2
PO – 97,5
PiS – 95,2
apolityczni – 93,0
SLD – 92,4
LPR – 91,6
PSL – 90,0
Samoobrona – 88,3

Chris
Gość
Chris

Przestańcie, Bosak to żaden faszysta. Ot, uroczy chłoptaś – taki fit, włosy na żel. Przy nim Mussolini to było byczysko – jurne, z wysokim libido. Przecież Bosak nawet bić się nie umie. Jakby go Biedroń walnął z plaskacza, to by się chłopaczyna popłakał i do mamy poszedł na skargę.

Robo
Gość
Robo

Przynajmniej nie wygaduje tylu głupot co JKM.

kar_mac
Gość
kar_mac

Wydaje się, że “wizerunkowo” do funkcji Prezydenta najlepiej pasuje Grzegorz Braun. Ale nie ma pewności, czy (podobnie jak JKM) nie dorobi się elektoratu negatywnego. Do Pana Bosaka nic nie mam (choć od lat głosowałem na Korwina, nie narodowców). Jeśli chodzi o JKM to lepiej, żeby nie wygrał prawyborów. Byłoby dobrze, żeby ten najbardziej zasłużony dla krzewienia idei konserwatywno-liberalnej polityk zredefiniował swe miejsce i funkcje w polityce (gdzie nadal jest potrzebny). Ale w Jego przypadku to chyba niemożliwe… Najciekawsze, że przeciw Bosakowi są ci, którzy nie udzielają się na portalu, a ich intencje odnośnie Konfederacji nie wydają się godziwe. Przed wyborami… Czytaj więcej »

Robo
Gość
Robo

JKM nie potrafi trzymać języka na wodzy. Jest już zwyczajnie za stary! “KONFEDERACJI” potrzeba młodego ducha i kogoś, kto potrafi mówić z sensem. Polską powinni rządzić młodzi a nie zgrzybiali starcy.

frędzel
Gość
frędzel

Krzysztof Bosak – poliglota i erudyta, człowiek gruntownie wykształcony, posiadający niezwykły wdzięk i piękną, kwiecistą mowę. W nienagannie skrojonym uniformie, z serdecznym uśmiechem na ustach przemierza świat, zjednując sobie głowy obcych mocarstw.

Robo
Gość
Robo

Ciekawe…
ale co z żoną?

ozjaszgoldberg
Użytkownik
ozjaszgoldberg

Bosak do wywałki…Grzegorz Braun jest lepszym kandydatem.. Kto wpadł na ten kretyński pomysł z tfu! prawyborami…

Paweł
Użytkownik
Paweł

Wystawienie Bosaka to SAMOBÓJSTWO!!! Przestańcie rozdrabniać elektorat KONFEDERACJI i skupcie siły na p. Berkowiczu. Wystawicie Bosaka? Muła bez wykształcenia, zawodu, pracy, typa żyjącego na garnuszku rodziców, mówcę o elokwencji pantofelka? To będzie strzał nawet nie w kolano- a w brzuch. Zagwarantuje Konfederacji długie i bolesne konanie- i nic po za tym!!!

Piotr
Gość
Piotr

Co racja to racja- ale łyse karki z RN będą go forsowały

Robo
Gość
Robo

Dzięki łysym karom “Konfederacja” jest w sejmie.

kar_mac
Gość
kar_mac

Internauta Piotr za dużo się chyba naoglądał TVN-u lub/i naczytał GW.

leon
Gość
leon

Chcesz powiedzieć, że wolnościowcy nie głosowali na konfederację?

IQ 100,2
Gość
IQ 100,2

Sprawiedliwość społeczna jest wtedy, gdy Bosak płaci bukowe a Korwin pobiera 500+.

sariusz
Użytkownik
sariusz

A jak ci się inteligencja poprawi do ponad 110, to może będziesz wiedział, że chodzi o bykowe (od byka). Bukowe może być drewno.

cutpurse
Gość
cutpurse

Fatalnie…. Wystawcie kandydata z najmniejszym elektoratem negatywnym, bo ten zdecyduje o losach drugiej tury, o ile uda się tam zwycięzcy prawyborów wbić.

leon
Gość
leon

Obawiam się, że właśnie Bosak ma najmniej negatywny elektorat.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Czyli kuce od siebie wystawiły 5-ciu kandydatów (Dziambor, Berkowicz, Wilk, Korwin, Skutecki), i łącznie mają 343 głosy, a narodowcy wystawili jednego, który ma 331 głosów i prowadzi.

IQ 100,2 zobowiązuje.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Bo trzeba było najpierw zrobić praprawybory. Ale, żeby na to wpaść, to trzeba mieć 100,5.

leon
Gość
leon

“Ziemię pomierzył i głębokie morze,
Wie, jako wstają i zachodzą zorze,
Wiatrom rozumie, praktykuje komu —
A sam nie widzi, że ma kurwę w domu.”

sariusz
Użytkownik
sariusz

Trzeba anulować, bo przegramy …

Cyprian
Gość
Cyprian

To se przegrywajcie – jebał was pies

leon
Gość
leon

Poprawka. W jednym z polskich filmów było ” jebał was wielki pies”

Paweł
Użytkownik
Paweł

Martw się o swój wybór- między kichawą-końską a kryptopedałem z Poznania:)