fbpx

Bosak prowadzi w prawyborach

INFO: Po pierwszych 4 zjazdach w prawyborach kandydatów Konfederacji na prezydenta prowadzi WCz. Krzysztof Bosak – donosi portal wp.pl.

 

Po zjazdach w Białymstoku, Olsztynie, Gdańsku i Bydgoszczy kandydaci w prawyborach Konfederacji na prezydenta zdobyli następująca liczbę głosów: pp. Krzysztof Bosak – 331, Artur Dziambor – 155, Grzegorz Braun – 153, Konrad Berkowicz – 91, Janusz Korwin-Mikke – 40, Paweł Skutecki – 14, Krzysztof Tołwiński – 12 i Magdalena Ziętek-Wielomska – 4.

Wyniki oznaczają, że p. Bosak zdobył do tej pory 21 głosów elektorskich, pp. Dziambor i Braun – 10, a p. Berkowicz – 6. Lider Konfederacji WCz. Janusz Korwin-Mikke zdobył jak na razie 3 głosy elektorskie.

Najbliższe zjazdy odbędą się 14 grudnia w Warszawie i w Kielcach oraz 15 grudnia w Rzeszowie i Lublinie. Kolejne będą: 4 stycznia w Krakowie i Gliwicach, 5 stycznia w Opolu i Wrocławiu, 11 stycznia w Łodzi i Poznaniu oraz 12 stycznia w Zielonej Górze i Szczecinie.

 

Zobacz także: Bosak: Mam szansę w prawyborach

 

Źródło: wp.pl

28 thoughts on “Bosak prowadzi w prawyborach

 1. portal wp.pl?! a co to q… jakieś autorytety i kolejni fachowcy po onecie, GW, czy tvn?!
  Bosak nie, tylko JKM się liczy+ SM, Braun, koniec, lista się kończy – ważnych autorytetów, osobistości/indywidualności, racji i prawdy, niestety! amen.

 2. Przygłupy drwią z Bosaka i reszty Konfederacji, a sami głosują na partię, w szeregach których, posłanki chcą np. emerytur dla psów. Komedia i dramat w jednym.

  1. No tak, ale to jest wina PiS, że zepchnął PO z pozycji centroprawicowych na centrolewicowe. PiS zabrał PO wyborców, w wyniku czego partia Tuska i Schetyny musiała się bić o kolejnych z lewicą. Aby się uwiarygodnić jako lewusy, musieli także transferować lewicowych polityków w swoje szeregi. Arłukowicz, Cimoszewicz, Rosati, Thun, Piekarska.

  2. To nie dramat, a wynik! Ci co głosują na partię, w szeregach których, posłanki chcą np. emerytur dla psów Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ NIE BĘDĘ PRZYCHYLNI KONFEDERACJI.

 3. Narodowo-Katolicki Test Inteligencji 2004,
  Uśredniony IQ elektoratów:

  UPR – 100,2
  PO – 97,5
  PiS – 95,2
  apolityczni – 93,0
  SLD – 92,4
  LPR – 91,6
  PSL – 90,0
  Samoobrona – 88,3

 4. Przestańcie, Bosak to żaden faszysta. Ot, uroczy chłoptaś – taki fit, włosy na żel. Przy nim Mussolini to było byczysko – jurne, z wysokim libido. Przecież Bosak nawet bić się nie umie. Jakby go Biedroń walnął z plaskacza, to by się chłopaczyna popłakał i do mamy poszedł na skargę.

 5. Wydaje się, że “wizerunkowo” do funkcji Prezydenta najlepiej pasuje Grzegorz Braun. Ale nie ma pewności, czy (podobnie jak JKM) nie dorobi się elektoratu negatywnego. Do Pana Bosaka nic nie mam (choć od lat głosowałem na Korwina, nie narodowców). Jeśli chodzi o JKM to lepiej, żeby nie wygrał prawyborów. Byłoby dobrze, żeby ten najbardziej zasłużony dla krzewienia idei konserwatywno-liberalnej polityk zredefiniował swe miejsce i funkcje w polityce (gdzie nadal jest potrzebny). Ale w Jego przypadku to chyba niemożliwe…
  Najciekawsze, że przeciw Bosakowi są ci, którzy nie udzielają się na portalu, a ich intencje odnośnie Konfederacji nie wydają się godziwe.
  Przed wyborami tez mieliśmy wysyp czarnowidzów. Wyborcy (na szczęście) wiedzieli swoje…

  https://korwin-mikke.pl/polska/bosak-mam-szanse-w-prawyborach/
  korwinista
  Austria miała dwudziestokilkuletniego kanclerza a my nie możemy mieć jakiegoś młodego prezydenta? JKM ma ogromny elektorat negatywny. Lepszy byłby np. Mentzen, przynajmniej poskromił by trochę (p)osłów z ich szaleństwami ekonomicznymi.
  1 Odpowiedz
  kar_mac
  “JKM ma ogromny elektorat negatywny” i daje się dziecinnie łatwo “podejść” dziennikarzom. A tu zostaną prawdopodobnie uruchomieni prawdziwi fachowcy (447).

  1. JKM nie potrafi trzymać języka na wodzy. Jest już zwyczajnie za stary! “KONFEDERACJI” potrzeba młodego ducha i kogoś, kto potrafi mówić z sensem. Polską powinni rządzić młodzi a nie zgrzybiali starcy.

 6. Krzysztof Bosak – poliglota i erudyta, człowiek gruntownie wykształcony, posiadający niezwykły wdzięk i piękną, kwiecistą mowę. W nienagannie skrojonym uniformie, z serdecznym uśmiechem na ustach przemierza świat, zjednując sobie głowy obcych mocarstw.

 7. Bosak do wywałki…Grzegorz Braun jest lepszym kandydatem.. Kto wpadł na ten kretyński pomysł z tfu! prawyborami…

 8. Wystawienie Bosaka to SAMOBÓJSTWO!!! Przestańcie rozdrabniać elektorat KONFEDERACJI i skupcie siły na p. Berkowiczu. Wystawicie Bosaka? Muła bez wykształcenia, zawodu, pracy, typa żyjącego na garnuszku rodziców, mówcę o elokwencji pantofelka? To będzie strzał nawet nie w kolano- a w brzuch. Zagwarantuje Konfederacji długie i bolesne konanie- i nic po za tym!!!

  1. A jak ci się inteligencja poprawi do ponad 110, to może będziesz wiedział, że chodzi o bykowe (od byka). Bukowe może być drewno.

 9. Fatalnie…. Wystawcie kandydata z najmniejszym elektoratem negatywnym, bo ten zdecyduje o losach drugiej tury, o ile uda się tam zwycięzcy prawyborów wbić.

 10. Czyli kuce od siebie wystawiły 5-ciu kandydatów (Dziambor, Berkowicz, Wilk, Korwin, Skutecki), i łącznie mają 343 głosy, a narodowcy wystawili jednego, który ma 331 głosów i prowadzi.

  IQ 100,2 zobowiązuje.

  1. Bo trzeba było najpierw zrobić praprawybory. Ale, żeby na to wpaść, to trzeba mieć 100,5.

  2. “Ziemię pomierzył i głębokie morze,
   Wie, jako wstają i zachodzą zorze,
   Wiatrom rozumie, praktykuje komu —
   A sam nie widzi, że ma kurwę w domu.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.