fbpx

Bosak ostro przejechał się po UE

OPINIA: WCz. Krzysztof Bosak z Konfederacji w ostrych słowach skrytykował działalność Unii Europejskiej – informuje dorzeczy.pl.

 

P. Bosak przywołał na Twitterze wypowiedź syna rolnika, który twierdzi, że ten fach z roku na rok jest coraz mniej opłacalny, a zagraniczna konkurencja jest faworyzowana przez UE.

“Dziękujemy ci zdradziecka i ogłupiała klaso polityczna! Dziękujemy ci UE za ten „sukces” i „optymizm” którym co dzień napełniasz młode pokolenie zwykłych Polaków!” – stwierdził p. Bosak. “Trzeba oddać UE, globalistom, międzynarodowym koncernom i ogłupiałym polskim politykom że dokonali czegoś niemożliwego – czegoś czego nie potrafili ani zaborcy, ani okupanci ani komuniści: odebrali wielu polski rolnikom i hodowcom wiarę w sens i zdolność do przetrwania” – napisał p. Bosak.

 

Zobacz także: Nie chcą równych dopłat a równych warunków konkurencji

 

Źródło: dorzeczy.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

16
Dodaj komentarz

avatar
9 Tematy komentarzy
7 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
11 Autorzy komentarzy
KqdoesHrdlrxEsnykmleda16klioes vel pislamista Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kqdoes
Gość
Kqdoes

anything for ed pills – treatment for erectile dysfunction caused by medication ed dm pill

Hrdlrx
Gość
Hrdlrx

can i buy plavix over the counter – clopidogrel coupon price of plavix

Esnykm
Gość
Esnykm

ivermectin 3mg dosage – ivermectina como tomar stromectol generic name

klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Na rozszerzenie dopuszczalności aborcji do 18-go tygodnia ciąży w Belgii wprowadzone tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w 2019-ym roku.

Bóg się rodzi, Belg umiera,
Już ustawa uchwalona!
Ogień płonie, moc się wzbiera,
Nie ma granic dla demona!

leseferysta
Gość
leseferysta

Powinniśmy dążyć do tego, co jest w kapitalistycznej Anglii – 95% ludności żyje w miastach a rolników jest może 4% ludności czynnej zawodowo. To jest prawdziwy thatcheryzm.

Leszy
Gość
Leszy

Do tego nie potrzeba dążyć, to się samo stanie jeśli jest właściwe i nie stanie się jeśli nie jest.
Miasto Łódź w XIX wieku wyrosło z małej mieściny w wielki przemysłowy moloch, do którego ludzie ciągnęli tysiącami, bez żadnego odgórnego dążenia.

leda16
Gość
leda16

Bosak, a kto to jest?

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Faworyt prawyborów prezydenckich Konfederacji, z zawodu instruktor windsurfingu, a prywatnie – “mąż prawnika”.

leda16
Gość
leda16

Homo?! No, to mojego głosu na pewno nie dostanie.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Nikt nikomu nie każe być rolnikiem, skoro jest to nieopłacalne. Ten “syn rolnika” może zdobyć jakiś uczciwy zawód nie dotowany przez nikogo. Niech się np. nauczy programowania i dołączy do ekipy programującej Wiedźminy. A żywność można importować z Nowej Zelandii, skoro tam się rolnikom opłaca i chce.

Marek
Gość
Marek

Problemem jest że kiedyś się opłacało a teraz przestaje się opłacać i nie z powodów naturalnych a regulacji prawnych.

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

nie, teraz nie opłaca się z powodów mechanizacji. Po prostu syn rolnika nie jest juz potrzebny jako rolnik, bo pracują za niego nowoczesne maszyny. Wróćmy do koni i pługa, a wtedy potrzebny zatrudnienia w rolnictwie wystrzela w górę.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Te nierynkowe “regulacje prawne” polegają na tym, że rolnicy dostają dopłaty z budżetu. Jeżeli mimo tych dopłat stale im się “nie opłaca”, to niech se dadzą spokój. Pańszczyznę zniesiono sto kilkadziesiąt lat temu i chłopi nie są już przywiązani do ziemi.

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

w prawdziwym korwinizmie żadnych dopłat do rolnictwa nie będzie, a rolnictwem zajmą się wielkie , globalne koncerny takie jak Cargill, bo one są najbardziej efektywne. Dla rolników indywidualnych nie będzie w ogóle miejsca, albo zostaną hobbyści.

Leszy
Gość
Leszy

To zupełnie tak jak jak z fotowoltaiką!

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

To nic złego, że rolnictwo jest coraz mniej opłacalne. Lepiej będzie dla Polski, jak zamiast marnować zasoby ludzkie w najbardziej prymitywnej gałęzi gospodarki, jaką jest rolnictwo, zajęlibyśmy się czymś bardziej zaawansowanym. Wszyscy zyskamy, jak Polska będzie się bogacić, choć Bosak będzie nieszczęśliwy, bo jest zwolennikiem ograniczenia rozwoju gospodarczego.