fbpx

Bosak: Nie popieramy ani PiS, ani sędziów

OPINIA: W sprawie ustawy o sądach głosowaliśmy wstrzymująco. Nie jesteśmy po żadnej ze stron sporu – napisał WCz. Krzysztof Bosak z Konfederacji.

 

“Nie jesteśmy po żadnej ze stron sporu. Nie popieramy ani tego co robi PiS ani tego co robią sędziowie. Niestety żadna ze stron nie działa w duchu naprawy wymiaru sprawiedliwości i choć minimalnych standardów kultury politycznej” – napisał p. Bosak.

 

Zobacz także: Sejm uchwalił ustawę dyscyplinującą sędziów

 

Źródło: tvp.info

152 thoughts on “Bosak: Nie popieramy ani PiS, ani sędziów

 1. Szanowny Panie Bosak.
  Nie po to Was Naród wybierał na posłów na Sejm RP byście tam jak osły milczeli.
  Tak to jest z kompulsywnymi młokosami.
  :\

 2. Układ narzucony przez kacapa w 1944 trwa w najlepsze, a takie szechteremickie GWna z wielopokoleniowych sowieckich klanów jak Bermany “Borowskie”, Cimoszewicze “Carexy”, Geberty “Warszawskie”, Chabery “Łuczywo”, Passentsteiny “Passent” trzymają kluczowe pozycje w polityce, mediach, biznesie.
  Układy (w tym z sędziami) są dziedziczne, przechodzą niejako “w spadku”.
  Oczywiście szechteremici-syjoniści z PiS nie chcą tego uzdrowić, tylko zmienić na “swój” układ. Jeśli to się uda, Zero będzie mocniejszy niż karzeł z Żoliborza.

 3. Trzeba było głosować przeciw, a nie wstrzymywać się i robić sobie z tego jakieś gierki polityczne. Poza tym cała opozycja zawaliła, bo w jednym z głosowań można było przegłosować PiS, ale posłowie opozycji byli nieobecni. Większość idiotycznych wyroków (strzelam, że jakieś 90 proc.) nie jest winą sędziów, tylko idiotycznego prawa, ale narodowcy oczywiście wierzą w jakąś “kastę” i łapią się na propagandę TVP. Przypominam, że to ludzie związani z PiS-em są bandytami i mają za nic prawo. Nie trzeba daleko szukać – np. kiedy TVP przegrało proces z KONFEDERACJĄ, to nie wykonało wyroku sądu. Narodowcy są przeciwko tzw. 447 – to teraz coś do narodowców: Żadna ustawa anty447 nie pomoże, bo jeśli PiS będzie chciał wypłacić jakieś pieniądze to po prostu to zrobi, Ci ludzie mają w D…. prawo. Rozumiecie teraz powagę sytuacji czy nie?

 4. panie Bosak glosowalismy cala rodzina na pana i demokratow i prosze popierac pis , w takich tematach jak sedziowie i ich ustawienie , bo to my podatnicy ta zgraje utrzymujemy , natomiast jezeli chodzi o rozdawnicto takie jak 500 plus i inne jestesmy temu rozdawnictwu przeciwni , sa tematy ktore trzeba naprawic , takie jak obowiazek swiatel , pasow zapiecie , czy teraz glupi pomysl premiera , o pierwszenstwie przed pasami , czy podnoszenie podatkow wybralismy was nie po to by klaskac za tylko prosze pilnowac naszych interesow pozdrawiam i prosze przekazac to wszystkim kolegom

  1. Trzeba być naprawdę naiwnym, żeby wierzyć w to, że PiS jest w stanie naprawić cokolwiek w sądownictwie.

 5. P. Bosak niepotrzebnie kokietuje elektorat pisu. Jednak sędziowie prezentują wyższą inteligencję, kulturę a (prawie) w ogóle hipokryzji. Łatwo wybrać. pis chce zmian na gorsze a sędziowie tylko oponują, trudno się dziwić – mają rację.. Dzięki pisowi za chwilę obudzimy się w latach ’50 tych XX w., w najciemniejszym PRL-u. Chwila, a jak też Konfederacja głosowała?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.