Apel kandydatek partii KORWiN do rządu PO-PSL

INFO: W Sejmie odbyła się konferencja prasowa, podczas której p. Miriam Shaded, prezes fundacji Estera i inne kandydatki partii KORWiN w nadchodzących wyborach parlamentarnych zaprotestowały przeciwko przyjmowaniu islamskich imigrantów do Polski i wskazały na zagrożenia, które niosą ze sobą działanie rządu i Unii Europejskiej w tym obszarze.

– Jestem zdumiony, że to właśnie kobiety – kanclerz Niemiec Angela Merkel, premier Ewa Kopacz – bardzo szeroko otwierają drzwi, teraz – setkom tysięcy, niedługo milionom, nielegalnych imigrantów do Europy i do Polski, ludziom, którzy nie szanują naszej kultury i naszych wartości – mówił poseł Przemysław Wipler.

– Decyzje podejmowane przez polityków w kwestii migrantów nie uwzględniają podstawowych wartości europejskich, takich jak ochrona praw kobiet, takich jak ochrona praw człowieka – mówiła p. Miriam Shaded, prezes fundacji Estera, niezależna kandydatka z 3. miejsca na warszawskiej liście partii KORWiN.

Kandydatki wskazywały na zatrważające statystyki w regionach, gdzie przyjęto nielegalnych imigrantów – to tylko niektóre z przykładów:

• 80% imigrantów w Niemczech to mężczyźni (wg danych Radia Bawarskiego). W obozach dla uchodźców kwitnie zmuszanie dziewcząt i kobiet do prostytucji, gwałty.

• Szwecja – oficjalny raport rządowy – 77,6% gwałtów popełniane jest przez muzułmańskich mężczyzn – czyli 2% populacji – liczba gwałtów w Szwecji wzrosła od 1975 roku do dziś o 1472% – z 472 gwałtów w 1975 do 6620 w 2014 roku

• Wielka Brytania – około 137 tysięcy kobiet jest po kobiecym obrzezaniu

• Wg brytyjskiej policji już 7 lat temu ok. 17 tysięcy kobiet rocznie było ofiarą przemocy

Kandydatki partii KORWiN zaapelowały do rządu o zmianę polityki rządu względem imigrantów, przedstawiając postulaty:

1. Apelujemy o zmianę polityki rządu względem imigrantów. Sprzeciwiamy się przyjmowaniu na terytorium naszego kraju islamskich imigrantów.

2. Apelujemy o wprowadzenie konstytucyjnego zakazu propagowania totalitarnych metod i praktyk działania islamu. Traktowania go nie tylko jako religii, ale systemu politycznego, jakim jest. Domagamy się dopisania islamu w art. 13 Konstytucji RP do słów „nazizmu, faszyzmu i komunizmu”.

3. Apelujemy o podanie rzetelnej informacji o statystykach przestępstw popełnianych przez muzułmanów, w tym przestępstw o charakterze seksualnym, na terenie państw Unii Europejskiej. Mamy prawo wiedzieć, jaka jest skala zagrożenia, szczególnie w krajach strefy Schengen.

4. Apelujemy o udzielenie informacji o strefach szczególnego zagrożenia w państwach Unii Europejskiej, tzw. stref „no go” oraz oficjalne potępienie takich stref ze strony rządu polskiego rządu. Polki wyjeżdżające do krajów Unii Europejskiej mają prawo wiedzieć, że grozi im szczególne niebezpieczeństwo ze strony islamistów.

5. Apelujemy o wzmożone kontrole na granicach Rzeczpospolitej, które skutecznie wykluczą napływ nielegalnych imigrantów do naszego kraju.

6. Apelujemy o zadbanie na arenie międzynarodowej o kulturę europejską, chrześcijańskie tradycje Polski i o to, by nie zaprzepaścić dorobku naszych przodków, poddając się islamskiej kulturze.

7. Upominamy się o prawa kobiet poniżanych, więzionych, gwałconych, bitych i mordowanych. Kobiet żyjących na terenie państw Unii Europejskiej pozbawionych obowiązujących w nich praw, pozostawionych, w imię poprawności politycznej, na łasce islamistów.

8. Upominamy się o prawa gwałconych i mordowanych Europejek, które spotykają się ze zmową milczenia i bezczynności instytucji, które powinny je chronić.

9. Upominamy się o nasze prawo do bezpieczeństwa, wolności i godność.

Źródło: Biuro Prasowe Partii KORWiN

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o