fbpx

Antypolski burmistrz Jersey jest Żydem

INFO: P. Stefan Fulop, burmistrz Jersey City, który chcąc doprowadzić do usunięcia Pomnika Katyńskiego, obraził marszałka Senatu RP, jest potomkiem Żydów ocalałych z Holokaustu – czytamy w portalu fronda.pl.

– Okazuje się, że jest Żydem pochodzenia amerykańskiego, jego matka ocalała z Holokaustu – powiedział WCz. Marek Jakubiak z Kukiz'15.

Z kolei WCz. Dominik Tarczyński z PiS powiedział, że w zachowaniu p. Fulopa nie bez znaczenia jest też środowisko polityczne, w którym się obraca.

– Fulopa popierały skrajnie lewicowe organizacje walczące w stowarzyszeniach dla osób homoseksualnych – powiedział poseł PiS. -To pewnego rodzaju rynsztok polityczny, który ma na celu wywołać mocne reakcje, aby odsunąć uwagę od meritum sprawy. (…)Równie dobrze sam mogę nazwać go białym antysemitą. Przecież Żydzi, którzy zginęli w trakcie II wojny światowej byli obywatelami Polski. Możemy powiedzieć wszystko, ale słowa mają moc i konsekwencje. To nie marszałek Karczewski, ale burmistrz Fulop zaprzecza Holokaustowi – dodał p. Tarczyński.

Zobacz także: Karczewski pozwie burmistrza Jersey City

Źródło:www.fronda.pl

Opracował: JW

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o