Andruszkiewicz: Blokowałem współpracę z Korwinem

INFO: Wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz zaatakował Konfederację w programie “Super Expressu”.

 

P. Andruszkiewicz stwierdził, że zawsze chciał uniknąć sojuszu z p. Korwin-Mikkem, gdyż musiałby wtedy się nieustannie tłumaczyć z kontrowersyjnych wypowiedzi polityka.

– Zawsze blokowałem współpracę z Korwinem. Miałbym dosyć tłumaczenia się przez całe życie z tego, co wygaduje na temat kobiet, osób niepełnosprawnych czy posiadania dzieci z szympansem. Bzdury wygaduje – powiedział p. Andruszkiewicz.

P. Andruszkiewicz zaatakował także WCz. Krzysztofa Bosaka.

– Nie ma żadnych szans w wyborach prezydenckich. Powinien się wytłumaczyć z paru osobistych kwestii, na przykład czym się zajmował i z czego żył przez ostatnie lata. Nie słyszałem nic o tym, gdzie pracował i nie wiadomo, z czego się utrzymywał… czekam na oświadczenie majątkowe – mówił wiceminister cyfryzacji.

 

Zobacz także: Andruszkiewicz fałszował podpisy?

 

Źródło: se.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

23
Dodaj komentarz

avatar
9 Tematy komentarzy
14 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
15 Autorzy komentarzy
chris.roadleonkar_macAndrzejsinceritas Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nude
Gość
Nude

Najbardziej cenie Pana Andrusza za jego ideowa niezlomnosc, a jeszcze bardziej zazdroszcze jego kobicie, że jest Panią Ministrowa

pts
Gość
pts

to jest wlasnie ta mentalność tych ludzi. Nadal żyją w PRL gdzie musza wiedzieć wszystko o wszystlich. Skąd ma pieniadze i ile pieniedzy posiada. A CH*** TO GO I TYCH KOMUCHOW POWINNO OBCHODZIĆ SKAD MA PIENIĄDZE. Wopny człowiek nie powinien sie tłumaczyć skąd ma i gdzie i jak dorobił sie majątku.

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

kresowy i groteskowy pajac cha cha + ta dziwna fizjonomia!

kar_mac
Gość
kar_mac

Zawsze blokowałem współpracę z Korwinem i jako bezkompromisowy ideowiec wszedłem do rządu utworzonego przez proimigranckie, prounijne i proaborcyjne PiS.

Katolikpolak68
Gość
Katolikpolak68

Jak tam idzie Panie Adruszkiewicz rozliczanie kilometrówek zainkasowanych w poprzedniej kadencji Sejmu?

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Kilometrówki rozliczone, jeszcze trochę, a uzbiera z nich na swój pierwszy samochód 😉

leon
Gość
leon

Chociaż raz dam ci plusa

klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Szmata czy warchlak? Szmata, czy warchlak? Oto jest pytanie! Sam nazwał szmatą, tych co mieli zdanie Inne na temat Sądu Najwyższego. A narodowców był wtedy kolegą. Lecz, gdy PiS zmienił zdanie i ustawę Starą przywrócił, warchlak – to ciekawe! – Wsparl PiS swym glosem. Sam więc zwie się szmatą!… Szmata, czy warchlak? Nie wiem. Co Wy na to? https: //nczas.com/2018/12/31/winnicki-ostro-o-posadzie-wiceministra-dla-andruszkiewicza-sprzedal-idee-narodowa-kariera-zbudowana-na-wazelinie/ Usprawiedliwienie Adama Andruszkiewicza Jak wykazały badania w Kilonii, Krawat przyczyną bywa niedokrwienia. I to jest właśnie przyczyną felonii Andruszkiewicza, jego ogłupienia. Mózg niedokrwiony wadliwie pracuje, Lub nie pracuje. A jeśli w dodatku Polityk krawat sobie poluzuje, Dochodzi zaraz do ciśnienia… Czytaj więcej »

malgond
Użytkownik
malgond

Co wiceministra niepotrzebnego ministerstwa interesuje życie prywatne jakiegoś posła? Szczyl się minął z powołaniem i urodził się za późno, powinien być oficerem ubecji.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Przecież Bosak to niedawno powiedział w wywiadzie. Utrzymywał go Winnicki. A dodatkowo był “instruktorem windsurfingu”, che, che (wyobrażacie sobie Bosaka w samych majtkach na desce?).

Anna
Gość
Anna

he,he-na pewne wyobrażenia należy oprócz czaszki mieć,,,,,,to coś ,wewnątrz niej!!

Cyprian
Gość
Cyprian

Nie wiedziałem, że windsurferki pływają z bobrami na wierzchu. W następnym sezonie będę bacznie śledził zawody na desce.

chris.road
Użytkownik
chris.road

taki kompulsywny mlokos nauczył się paru schematów blokowych i mysli że moze mówić innym jak mają żyć.
Lepiej Panie Andruszkiewicz weź się za robotę i np. zacznij integrować systemy bo , np. epuap to śmieszna zabawka w porównaniu z egovami innych państw.

mir
Użytkownik
mir

Ale epuap jest super. Jedna z tych niewielu rzeczy w kraju, która idzie w dobrym kierunku.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Cyfryzacja działała całkiem w porządku (a jak na polskie standardy – wybitnie) do czasu Streżyńskiej, dlatego PiS musiał to rozmontować.

kar_mac
Gość
kar_mac

“(…) epuap to śmieszna zabawka w porównaniu z egovami innych państw”.
versus
“Ale epuap jest super”.
Nie będąc światowcem ani specjalistą, nie wiem co myśleć…

chris.road
Użytkownik
chris.road

To może mała podpowiedź: Dlaczego epuap nie jest super ? Ano dlatego, że : epuap jest platformą do kontaktowania się urzędu z obywatelem obywatel może tylko chcieć “mieć sprawę” – jak dalej jego “chcenie” jest załatwiane przez urzędnika – obywatel nie wie i nie ma prawa wiedzieć : 1.urzędnik może wysłać epuapem mejla do obywatela ale obywatel już nie może urzędnikowi nań odpowiedzieć 2.ubezpieczenia emerytalne mają swój oddzielny system 3.ubezpieczenia zdrowotne mają swój oddzielny system . 4.ubezpieczenia socjalne mają swój oddzielny system 5.ubezpieczenia komunikacyjne mają swój oddzielny system 6.sądownictwo ma swój oddzielny system(tu nie jestem pewien, czy takowy w ogóle… Czytaj więcej »

kar_mac
Gość
kar_mac

Dziękuję za (p)odpowiedź.
Rozumiem, że wyższość platform egov.*** w innych krajach polega na tym, że platformy te są zintegrowane innymi systemami.
Tu chyba narażę się Panu (i nie tylko). Osobiście nie chciałbym, by jakaś platforma (nie tylko zależna od rządu) miała możliwość wpływania (przeliczania) na wynik wyborów.
Pozdrawiam.

chris.road
Użytkownik
chris.road

nie bardzo rozumiem, co Pan ma na myśli łącząc epuap z wynikami wyborów…

kar_mac
Gość
kar_mac

@chris.road
Wyjaśniam-
użyłem sformułowania “JAKAŚ platforma (nie tylko zależna od rządu)” nie mając na myśli epuap. Widzę jednak, że mogło to wprowadzić w błąd.
Chodzi o to, że nie chcę, aby o wynikach wyborów decydował, łatwy do zmanipulowania przez decydentów system akwizycji i obliczania.
Jestem taki staroświecki, że nie podoba mi się nawet wprowadzanie na siłę tzw. obrotu bezgotówkowego.
Za niedopowiedzenie przepraszam i ponownie pozdrawiam.

Andrzej
Gość
Andrzej

Ja tutaj widze raczej inny problem. Jesli ktos mi sie wlamie na konto, to ma dostep do moich wszystkich mniej, lub bardzeij wrazliwych danch. Wlamanie sie do wielu systemow jest trudniejsze. Niemniej jednak, jesli juz cos takiego istnieje, to powinno byc zintegrowane.

kar_mac
Gość
kar_mac

@Andrzej oraz ew. zainteresowani
Naszła mnie taka myśl:
a co, jeśli ktoś nie chciałby być w ŻADNYM systemie. Czy jest (np. w Polsce) taka możliwość?
Proszę nie traktować tego jako jakąś prowokację, czy “dzielenie włosa na czworo”.

chris.road
Użytkownik
chris.road

ooo ,
tutaj zaczynamy mówić o prawdziwej Wolności.
nie wiem czy to było zamierzone czy nie ale
i tak serdecznie pozdrawiam
🙂