fbpx

Amerykanie szykują Majdan w Warszawie?

INFO: Jak informuje monsieurb.neon24.pl, p. Mac Bartkowski, amerykański spec od rozruchów, który wcześniej doradzał Ukraińcom, zaczyna teraz aktywować się na odcinku polskim.

– Pierwsze czerwone światło zapaliło się nam w głowie po wizycie Leszka Balcerowicza w amerykańskiej akademii wojskowej The Sentinel. Leszek Balcerowicz to mentor Ryszarda Petru, który już przebiera nogami do wyprowadzenia ludzi na ulice. A obok Petru stoi "oddolny" ruch KOD, w którym roi się od politykow opozycji i beneficjentów poprzedniego systemu. Drugie czerwone światło zapaliło się nam po nominacji Paula Jonesa na ambasadora USA w Polsce. Ambasador Jones jest ekspertem od państw frontowych (Rosja, Bośnia, Macedonia, Afganistan, Pakistan). Trzecie czerwone światło zapaliło się nam po bardzo agresywnej kampanii ataków na Polskę w amerykańskich lewicowych mediach. Teraz zaś obserwujemy uaktywnienie się na froncie polskim rezydującego w USA eksperta od tzw. "nonviolent conflict & civil resistance", niejakiego Maca Bartkowskiego, który wcześniej doradzał Ukraińcom – pisze bloger. – Patrząc na te wszystkie ruchy i na precedensy w innych krajach, pachnie to nam wszystko przygotowaniami do kolejnego "spontanicznego oddolnego obywatelskiego ruchu bezbronnych cywili", czyli do Majdanu 2.0 – dodaje.

Warto do tego dodać informację, że p. Wiktoria Nuland, współpracowniczka szefa amerykańskiej dyplomacji, szefowa Biura ds. Europy i Eurazji Departamentu Stanu, oskarżana o organizację Majdanu na Ukrainie, podczas nieoficjalnej wizyty w Warszawie spotkała się z polskimi władzami i… z WCz. Ryszardem Petru z Nowoczesnej. Czyżby przyszłym majdanowym?

Źródło: monsieurb.neon24.pl

Opracował: GK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.