Abp Jędraszewski doprowadził lewaków do wściekłości

INFO: Abp Marek Jędraszewski mówił w Bazylice Mariackiej w Krakowie o “tęczowej zarazie”, czym rozwścieczył lewaków – podaje wprost.pl.

 

Podczas mszy świętej w Bazylice Mariackiej w Krakowie z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, abp Jędraszewski w bardzo mocnych słowach wyraził się o środowiskach LGBT.

– Czerwona zaraza już po naszej ziemi na szczęście nie chodzi. Co wcale nie znaczy, że nie ma nowej, która chce opanować dusze, nasze serca i nasze umysły. Nie marksistowska, bolszewicka, ale zrodzona z tego samego ducha. Nie czerwona, ale tęczowa – powiedział abp Jędraszewski. – Dzisiaj szczyt tolerancji jest najwyższą nietolerancją – dodał.

Po tych słowach p. Robert Biedroń zapowiedział donos do papieża Franciszka. Z kolei CEP Michał Boni napisał: “Abp Jędraszewski to nie tylko cymbał – to samo ZŁO”.

 

Źródło: wprost.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
RoboJackHolbornRewolucja Opanowała Watykan - Czerwony Papież Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Robo
Gość
Robo

Współczesna lewica w ofensywie. Mają w d…e robotników i chłopów, (którzy lewaków chyba też mają ich w d…e) i lewica stawia na dewiantów i dewiantki jako swój nowy wierny proletariat.
“Pedały wszystkich krajów łączcie się” to powinno być ich nowym hasłem przewodnim.

Rewolucja Opanowała Watykan - Czerwony Papież
Gość
Rewolucja Opanowała Watykan - Czerwony Papież

P. Biedroń zapowiedział donos do papieża Franciszka. Wypadałoby zapytać od kiedy to sodomici są katolikami i uwzględniają jakiekolwiek autorytet papieża. Jednak dziś nie ma w tym nic dziwnego, bo donos składał będzie swój do swego. Komunista Bergoglio to przecież podstawiony przez rewolucję komunistyczną przebieraniec, a nie żaden “papież Franciszek”.

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Do tego nasuwa się refleksja, że czasy są chore, skoro moralny gnój, kapuś Boni uzurpuje sobie prawo do oceny wypowiedzi arcybiskupa, nota bene wcale nie bardzo mocnej.