6,3% dla Konfederacji!

INFO: W najnowszym badaniu ogólnopolskim Kantar Polska dla “Polityki” wśród zdecydowanych wyborców Konfederacja dostała 6,3% poparcia!

“Główne media, będące na pasku PO i PiS, atakują nas lub zamilczają jak tylko mogą, ale my robimy swoje i rośniemy w siłę, dzień po dniu, tydzień po tygodniu!” – pisze na FB WCz. Jacek Wilk. “Dzięki Waszemu wsparciu przebijamy mury systemu i nie zamierzamy się zatrzymać. Przed nami niezwykle ważne miesiące, zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego i Sejmu RP. Musimy przerwać ten duopol POPiS!” – dodaje poseł.

Źródło: FB

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
6 Autorzy komentarzy
sinceritasserafinchris.roaddead_kaczynskisTomek Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
serafin
Gość
serafin

To już było. Po poprzednich wyborach do EU KNP miała jak w banku zagwarantowane wejście do sejmu, ale Korwin prewencyjnie włączył tryb 1%. Dlatego nigdy więcej nie zagłosuję na żadne przedsięwzięcie z Korwinem-Mikke w środku. Stracony głos.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

JKM przecież już był w europarlamencie, ale w jeszcze trwającej kadencji złożył mandat i wrócił do Warszawy. To po co się pcha znowu? Ile tym razem wytrzyma zanim znowu mu się znudzi?

chris.road
Użytkownik
chris.road

Do roboty , Panowie.Z Bogiem!

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

bardzo im kibicuję , choć to banda szkodników, cymbałów, ruskich agentów i kogo tam jeszcze. Powód jest prosty- oni odbireają głosy PiS. Tak 6-7 % w sam raz by było, więcej lepiej nie, z ww powodów.

Tomek
Gość
Tomek

Skoro tyle dają do publikacji, to ile musi być w rzeczywistości? Zawsze nas zaniżali, ale teraz muszą trochę poluzować, bo po wyborach będzie wielki szok i jak się wtedy wytłumaczą z dwucyfrowego wyniku dla środowiska, które przecież nie istnieje? Ciekawe, jakie podsrywania się teraz zaczną, bezpieka wszelkiej maści już nam paskudzi, ale niech pokażą, co potrafią.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Jeśli publikują 6,3%, to w rzeczywistości jest zapewne w granicach +/- 2 p.p., obstawiam że raczej korekta na minus i z wynikiem poniżej progu.

JackHolborn
Gość
JackHolborn

To powinno dać jeszcze większego kopa, zmobilizować tych ewentualnie wątpiących, gdy zobaczyli ostatnie, marne sondaże. Trzymam kciuki.