fbpx

2 hotele w Dublinie odwołały występ Cejrowskiego

INFO: Dwa hotele w Dublinie w ciągu doby odwołały występ p. Wojciecha Cejrowskiego, znanego podróżnika i publicysty – informuje onet.pl.

 

P. Cejrowski miał wystąpić w hotelu Radisson Blu na lotnisku w Dublinie. Kilka dni temu irlandzka społeczność LGBT rozpoczęła akcję bojkotu występu, domagając się jego odwołania. Działacze LGBT zbierali podpisy pod petycją do szefostwa hotelu, twierdząc, że “komik ma długą historię wypowiedzi homofobicznych, islamofobicznych oraz mizoginicznych”.

Gdy Radisson odwołał występ, jego organizatorzy przenieśli spotkanie z p. Cejrowskim do drugiego hotelu w Dublinie. Jednak i ten odwołał występ podróżnika, i to na zaledwie kilka godzin przed jego przyjazdem.

“Pan #Cejrowski leci na występ do #Dublin-a i #Edynburg-a. Nic nam nie wiadomo o tym, żeby któryś występ miał się nie odbyć, poza tym, że co roku na Wyspach jacyś lewi frustraci bez własnego życia ogłaszają odwołanie występów WC – taka ich nowa świecka tradycja. Nawet w zeszłym roku jakiś portal irlandzki to podał jako fakt. Oczywiście nie pytając nawet drugiej strony – czyli organizatorów występu – czy to w ogóle prawda. Taka jakość współczesnego “dziennikarstwa” – jeden telefon od przyjaciela z torebką i publikują FEJK NIUS, a Internet wierzy” – czytamy natomiast na profilu p. Cejrowskiego.

W kolejnym wpisie na profilu p. Cejrowskiego czytamy, że występ został przeniesiony do chińskiej knajpy, a ludzie świetnie się bawili.

“Onet i inni powinni dawać SPRAWOZDANIE z tego co się dzieje, a nie stawać po stronie jednej sfrustrowanej baby, która rozsyła fałszywe informacje i terroryzuje kolejnych właścicieli sal. W Radisonie mnie przepraszali i mówili, że oni się boją LGBT. To samo mówił właściciel drugiej sali – że się BOI. Onet powinien stanąć w OBRONIE polskiej imprezy, a nie po stronie tych, którzy zastraszają” – dodano na profilu p. Cejrowskiego.

 

Zobacz także: Cejrowski wyrzucony z Jarmarku Dominikańskiego!

 

Źródło: onet.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

6
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
4 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
5 Autorzy komentarzy
pislamistaMalgondmirJohnAldi57 Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pislamista
Gość
pislamista

Czaskowianka
(apel do eko- i LGBTludków)

Możecie, zamiast Cisowianki
(Którą się PiSowianką zwie),
Pijać w wieczory i poranki
Dziś Czaskowiankę! Nie jest źle!

Wisła tęczowa należycie…
Więc zaczerpnijcie! Protest gdzie?
Nie ma protestów! Wciąż milczycie…
Brązowa tęcza… Nie jest źle!

Czaskowski wielce kompetentny
Razem z Rabiejem wszystko wie,
Jak drukarz …kornik. Czerpcie mętny
Nurt i na zdrowie! Nie jest źle!

John
Gość
John

Dlaczego taki katolik jak Cejrowski osiadł w protestanckiej Arizonie? Tam nie ma nawet kisciola kat.

Aldi57
Gość
Aldi57

Bo Bóg jest wszędzie nawet w Arizonie bez kościołów kat.

John
Gość
John

To po co chodzić do kościo£a?

mir
Użytkownik
mir

Po nic.

Malgond
Gość
Malgond

Bzdury piszesz, byłem w okolicach Phoenix, w Dzień Pański na Mszę do kościoła chodziłem. Jeśli dobrze pamiętam, parafia św. Mateusza.