fbpx

Żydzi ruszają z kampanią #MyPropertyStory

INFO: Światowa Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego rozpoczęła kampanię #MyPropertyStory, czyli “historia mojego majątku” – donosi portal wsensie.pl.

 

Portal wyjaśnia, że akcja polega na nagrywaniu opowieści o ocalałych z Holokaustu Żydach, którzy mówią o swojej historii i majątku, który stracili w czasie II wojny światowej. Kampania ma być formą nacisku m.in. na polski rząd.

– Dziesiątki tysięcy ludzi z całego świata włączyło się w kampanię. Ocaleni, ich rodziny i inni wykorzystują siłę mediów społecznościowych do dzielenia się historiami z życia, które na zawsze zmienił Holokaust, aby rzucić światło na niesprawiedliwość, jakiej doznały miliony w wyniku tego, co zostało niesłusznie odebrane – powiedział p. Gideon Taylor, przewodniczący Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego.

 

Źródło: wsensie.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
korwinista Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
korwinista
Użytkownik
korwinista

“Przyszli Niemcy i zabrali wszystkie kosztowności” a teraz Polacy mają za to zapłacić…Taka ostatnio była tu opowieść. W ’42 zabrali żydom fabrykę, nosz qrva mat’! To do ’42 żyli jak pączki w maśle! A Polacy byli zabijani od pierwszego dnia wojny.

korwinista
Użytkownik
korwinista

Dziś na onecie pisali że po lipcu ’41 roku w Gierłoży “została podjęta decyzja o holokauście”. Znaczy że do ’42 żyli sobie spokojnie w całej Rzeszy i GG. A kwatera Himmlera, który organizował zagładę wcale nie znajdowała się w Gierłoży.