Z rybami dzieje się coś złego

INFO: Naukowcy z państw karaibskich dochodzą do podobnych wniosków w sprawie ryb.

Uczeni alarmują, że coraz częściej dochodzi do chorób wśród ryb żyjących w Morzu Karaibskim. Sami rybacy przyznają, że często łowią „dziwne”, zdeformowane ryby. Sytuacja wywołuje niepokój, ponieważ naukowcy zastanawiają się, czy takie ryby są zdrowe dla konsumentów. Ponadto klienci wolą nie kupować zdeformowanych okazów.

 

Źródło: www.laprensa.hn

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
Jan PajakMurphyMaPi Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
MaPi
Gość
MaPi

Pan profesor inżynier Jan Pająk zauważył to już kilka miesiecy temu, ale tam chodziło o zmutowane rozgwiazdy. Jesteśmy na krawedzi załamania sie ekosystemu i nieodwracalnym (z punktu odniesienia dzisiejszej technologi) skażeniu przyrody. Wspierajcie urządzenia darmowej energii, bo OZE nas zniszczy gospodarczo a konwencjonalna energetyka zniszczy nasze powietrze i wode.

Murphy
Gość
Murphy

Co do tych urządzeń darmowej energii – znaczy obaliłeś zasady termodynamiki i zbudowałeś perpetuum mobile ???

Jan Pajak
Gość
Jan Pajak

“MaPi” zapewne NIE zbudowal jeszcze “perpetuum mobile”, ale wielu innych majsterkowiczw juz to uczynilo – po widea i opisy juz dzialajacych silnikow “perpetuum mobile” w obecnej chwili generujacych do 10 kW obrotowej energii mechanicznej przegladnij punkt #J4.4 z mojej strony internetowej o nazwie “propulsion_pl” po ktorej to nazwie trzeba dodac jeszcze kropke i jezyk HTM – pisze to celowo slowami, aby tego wpisu owe programy deletujace wpisy NIE potraktowaly jako ogloszenia reklamowego i go NIE wydeletowaly. Strone zas o tej nazwie znajdziesz pod kazdym nadal NIE wydeletowanym przez moich wrogow adresem ze stronami autorstwa dr jan pajak – zycze powodzenia… Czytaj więcej »