fbpx

Varoufakis broni Corbyna przed zarzutami o antysemityzm

Don't let anyone tell you that Jeremy Corbyn wasn't there. He was this close to me. Diane Abbott can also be seen in the background.

INFO: Były grecki minister finansów, p. Jan Varoufakis stanął w obronie lidera brytyjskiej Partii Pracy WCz. Jeremiasza Corbyna, twierdząc, że zarzuty o jego antysemityzm to “oszczerstwo”.

P. Corbyn od dłuższego czasu podejrzewany jest o antysemityzm, a oskarżenia nasiliły się po tym, jak lider labourzystów napisał słowo wstępne do książki pt. “Badania nad imperializmem” autorstwa p. Jana Hobsona, w której autor postawił tezę, że europejskie finanse są zdominowane przez “mężczyzn jednej specyficznej rasy”.

Grecki polityk postanowił stanąć w obronie p. Corbyna, twierdząc, że oskarżenia o antysemityzm to gra polityczna jego oponentów.

Źródło: RT.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
QcbujaWojciechLeszy Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Qcbuja
Gość
Qcbuja

buy stromectol uk – ivermectin medicine stromectol tab 3mg

Wojciech
Gość
Wojciech

To trochę dziwnie napisane. Nie ma rasy żydowskiej. Chyba, że rzeczywiście wziąć pod uwagę słuszne zarzuty, że III Rzesza nie poddała się jako państwo, a tylko armia skapitulowała. Co za tym idzie, nadal obowiązują Ustawy Norymberskie i mamy na szczycie nordycko-aryjską rasę Panów i cygańsko-żydowskich podludzi na dole.

Leszy
Gość
Leszy

Więc aby zostać antysemitą nawet nie potrzebne jest słowo żyd!? Goj = antysemita?
Skoro antysemityzm jest tak powszechny i ciężko go zwalczać, należy go po prostu polubić. I nauczyć się z nim żyć.