Papież nie wierzy w zmartwychwstanie?

INFO: P. Eugeniusz Calfari, włoski dziennikarz i pisarz, twierdzi, że papież Franciszek nie wierzy w “cielesne zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa” – donosi portal wolnosc24.pl.

 

O sprawie poinformował znany dziennikarz katolicki Tomasz Terlikowski.

– Mamy nowa bombę. Eugenio Scalfari napisał w swojej nowej książce, że papież Franciszek powiedział mu, że nie wierzy w “cielesne zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa”. Zdaniem Scalfariego, papież ma wierzyć, że po śmierci Jezus wyszedł z groty “na sposób duchowy”, ukazywał się apostołom, a potem zniknął – poinformował na Facebooku p. Terlikowski.

Publicysta czeka na sprostowanie ze strony Stolicy Apostolskiej.

– Różaniec w dłonie. Za Kościół i świat – podkreślił p. Terlikowski.

 

Źródło: wolnosc24.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

8
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
6 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
baszamercedesbiomeZiukWojciech Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wojciech
Gość
Wojciech

Myślę, że należy kończyć ten cyrk. Już chyba dziesiąty raz ten człowiek bluźni przeciw Bogu.

Ziuk
Gość
Ziuk

Chyba jednak cieleśnie nie zmartwychwstał, skoro odcisnął się na całunie turyńskim?

mercedesbiome
Gość
mercedesbiome

https://bzymbzymk.wordpress.com/2018/09/12/acta-2-0/ Co do zasady wasza wiedza na temat “tych” spraw, jeżeli tym bardziej ograniczacie się tylko i wyłącznie do Biblii ( absolutnego bullshitu) jest bliska lub równa 0. Co do zasady nawet będąc osobą wymienianą w w/w księgach i dodatkowo kontaktując się co jakiś czas i z aniołami i z Bogiem i czytając większość tekstów odnośnie tych spraw ( głównie teologia Chińska + astrologia/nomia wszelaka opisy gwiazd)+ mając za sobą przeszło 1000 kontaktów…. De facto wciąż nie znasz w dużym stopniu intencji. No bo jeżeli ktoś czegoś szuka jak powiedzmy wy katolickie barany i dostajecie coś “dowód” pod sam nos…I… Czytaj więcej »

mercedesbiome
Gość
mercedesbiome

A te over 1000 kontaktów to de facto już kosmici.

basza
Użytkownik
basza

Sięgasz dna.
Ale czegóż innego można się spodziewać po szabesgoju, co to nawet nie rozumie, co do niego mówią „starsi i mądrzejsi”…

mercedesbiome
Gość
mercedesbiome

Tych starszych i mądrzejszych polacków to komuna napierdalała przez 50 lat a potem Hitler a jeszcze wcześniej Prusy chociaż Prusy o tyle dobre były bo część polacks ma chociaż pchniętą w ordnung modyfikacje epigenetyczną w kierunku porządku a nie syfu. tak słuchacie tego pojeba Benny Hilla Michalkiewicza….Wy kurwa kuce idioci jesteście

basza
Użytkownik
basza

Tych starszych i mądrzejszych polacków to komuna napierdalała przez 50 lat a potem Hitler ” — nnno, yasiu, wszystko, ale to wszystko Ci się pozajączkowało! Komuna? Przez 50 lat? A potem Hitler? Gołym uchem słychać, że w piętkę gonisz! A zaś owi „starsi i mądrzejsi” to właśnie ci, co napierdalali, w katowniach UB! I wielu, baaardzo wielu, coś kole 80 tysięcy, za***lili na śmierć! A teraz oskarżają Nas o „antysemityzm”. Na którym grają jak ten Jankiel (Link!) — czytaj od słów
„No to taka sobie ciekawostka, absolutnie nie związana z tematem”

mercedesbiome
Gość
mercedesbiome