fbpx

ONZ i marksizm kulturowy na straży rozpędzonego babochłopa!

INFO: ONZ wzięła w obronę kontrowersyjnego babochłopa, który został wykolegowany z rywalizacji przeciwko kobietom z racji na skrajnie zawyżone normy hormonów.

Globalni decydenci z ONZ bronią p. Caster Semenyi. Rozbiegany babochłop z RPA został niedawno wykolegowany wyrokiem trybunału sportowego z rywalizacji przeciwko kobietom – mutant miał poziomy testosteronu znacznie powyżej dopuszczalnych w organizmach kobiet. ONZ twierdzi, że wykolegowanie babochłopa jest niezgodne z międzynarodowymi prawami. Oenzetowscy kretyni oczywiście nawet nie wspomnieli, o jakie prawa im chodzi. Alogiczność i mętne sformułowania są typowe dla przedstawicieli marksizmu kulturowego, który – jak widać – jest podstawą funkcjonowania ONZ.

Źródło: BBC

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pislamista
pislamista
2 lat temu

Szał postępu Jest taki obraz „Szał” Podkowińskiego: Czarny, spieniony koń z obłędem w oku Unosi nagą kobietę wśród mroku I pędzi… Dokąd? – nie pytaj, Kolego! Ta czerń najbardziej pasuje współcześnie Do Polski. Córy postępu żałobę Przywdziały w marszach, zupełnie jak Niobe… Bo im „aborcji chcą zakazać”. Nie śnię. Ale czerń owa niezbyt odpowiada Barwom postępu, który jest na świecie! Zlepek komórek, płód (tak zwane dziecię) Trzeba usunąć. (A nawet wypada.) I nikt zakazać tej światłej czynności Światłym kobietom w świecie nie zamierza. Czarny koń? – postęp zna innego zwierza! Żałobna ciemność? – trzeba tęczowości! Na świni, której siodłem jest… Czytaj więcej »