fbpx

Homoś: Spałem z dwoma polskimi politykami

INFO: Spałem z dwoma polskimi politykami-gejami, którzy ukrywają swoją orientację – wyznał w rozmowie z portalem fakt.pl p. Mikołaj Milcke, znany gejowski pisarz.

 

P. Milcke ujawnił, że jedna przygoda miłosna jest sprzed 10 lat, a druga sprzed ponad 7.

– Pierwsza zaczęła się w Internecie, na gejowskim portalu randkowym. Początkowo nawet nie wiedziałem, że mam do czynienia z posłem. Nie był znany. Zresztą nie miało to dla mnie znaczenia. Najpierw sporo gadaliśmy w świecie wirtualnym, potem się spotkaliśmy.  To były klasyczne randki. Rozmowy, kino, spacery. Seks w naturalny sposób stał się częścią tej relacji. Druga historia zaczęła się w sytuacji czysto zawodowej, w Sejmie, gdy bylem dziennikarzem. Poznaliśmy się banalnie, bo w pracy. On był posłem, ja reporterem – ujawnia homoś. – Ani w jednym ani w drugim przypadku nie było mowy wyłącznie o “zwierzęcym młóceniu”. Lubiliśmy się. I lubimy nadal – dodaje.

 

Źródło: fakt.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
Regun Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Regun
Użytkownik
Regun

I teraz ktoś przyjdzie do takiego Biedronia i powie “zagłosuje Pan tak i tak bo inaczej ujawnimy ,że jest Pan pederastą” a przyjdzie do takich dwóch posłów….. Których da się zaszantazować ? No do Biedronia przyjdzie i powie “Mam akta sprawy jak Pan pobił matkę” . Już rozumiecie dlaczego w Ameryce ktoś kto kłamie, zdradza żonę jest skończony w polityce ?