fbpx

Gwardia Narodowa buntuje się przeciw Trumpowi

INFO: Dowództwo kalifornijskiej Gwardii Narodowej nie implementuje zakazu służby transseksualistów, który dotyczy amerykańskiego wojska.

– Każdy transseksualny żołnierz służący w naszej Gwardii pozostanie w jej szeregach. Co więcej, nie zamierzamy dzisiaj traktować żadnego żołnierza inaczej niż robiliśmy to wcześniej – powiedział maj. gen. Mateusz Beevers.

Szacuje się, że w amerykańskich siłach zbrojnych jest ponad 14 tys. transseksualistów.

Źródło: www.washingtonexaminer.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
pislamista Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pislamista
Gość
pislamista

Protest-song przeciw opieszałości postępu Raz postępowy onanista Bardzo chciał z ręką się ożenić. (Rękę o rękę, oczywista, Prosił.) Lecz prawo trzeba zmienić, Z dyskryminacją skończyć rąk! Niestety, choć mijają lata; Choć para wciąż do siebie wzdycha; Nie może mama być i tata. A ręka z wolna już usycha… I o tym jest ten protest-song. Wolno mężczyźnie już z mężczyzną. Wolno kobiecie też z kobietą. I transeksistce z transeksizną, Z dzieckiem, zwierzęciem… To wciąż nie to! Bo rodzicielskich brakło praw. Są rodzicielskie w końcu prawa. Już dwóch tatusiów mają dzieci, Lub dwie mamusie – postęp, brawa! – Lecz onanista, choć czas… Czytaj więcej »