fbpx

Gdzie kupić teczkę męską szytą w Polsce?

Galanteria skórzana jest jedną z tych dziedzin rzemiosła, o której nie mówi się często. Nie wszyscy wiedzą, że stanowi nasz powód do dumy, bowiem jakością coraz częściej przewyższa Włoskie, Niemieckie, czy Francuskie wyroby skórzane. Polskie wyroby cenione są za estetykę wykonania i najwyższą jakość surowców, którym towarzyszy rozsądna cena. Ale gdzie możemy kupić taki polski wyrób, jak teczka skórzana, czy torba męska?

Jako pierwszy na myśl przychodzi oczywiście internet i oferty polskich sklepów które proponują nam ogromny wybór rodzimych produktów. Zawsze najlepszym wyborem będzie ten wykonany w całości w Polsce i z polskich surowców. Do dyspozycji mamy szeroką gamę projektów męskich teczek, toreb oraz portfeli skórzanych. W tym artykule skoncentrujemy się jednak na tych pierwszych.

Elegancka teczka męska dla biznesmena

Galanteria Belveder to w dużej mierze gama produktów dedykowanych mężczyznom, którzy od akcesoriów skórzanych wymagają więcej. Doskonałym jej przykładem jest teczka męska ze skóry naturalnej BN41.

Fot. polskiej produkcji teczka męska, szyta w całości ze skóry bydlęcej.

Perfekcyjne wykonanie i najwyższa dbałość o detale sprawiają, że teczka jest bez wątpienia wyrobem klasy Premium, dostępna pod adresem: https://www.belveder.com.pl/sklep/teczki-aktowki/meskie-ze-skory/. W całości uszyta jest w Polsce, z polskich surowców kuśnierskich oraz podzespołów (jak szlufki, zapięcia ze stali nierdzewnej). Skóra została zabezpieczona naturalnymi olejami roślinnymi, co dodało jej wyjątkowej odporności na uszkodzenia i bez wątpienia dodało klasy. Dzięki jej barwie głębokiej czerni idealnie pasuje do każdej męskiej stylizacji biznesowej. Doskonale uzupełnia charakter i formalny styl. Sprawdzi się na każdym spotkaniu z kontrahentami i niewątpliwie doda mu prestiżu. Piękny przykład polskiej, tradycyjnej sztuki kaletniczej.

Teczki męskie w stylu vintage

Jeśli szukasz teczki mniej formalnej, Belveder ma również w swojej ofercie mniej oficjalne propozycje. Jeśli określania: “styl retro, rustykalny, vintage”, są Tobie bliskie, to być może zainteresuje Ciebie poniższa propozycja? Oto idealna teczka męska vintage BV80.

Fot. teczka dla mężczyzn ceniących niecodzienny styl i galanterię utrzymaną w stylu vintage

Jak wszystkie produkty Belveder wykonana jest z krajowych surowców i uszyta przez naszych rzemieślników. Tradycyjne szycie ręczne oraz doskonałej jakości polskie surowce stanowią o jej wyjątkowości. Piękny jasno  brązowy kolor zawdzięcza naturalnym olejom użytym do jej wyprawienia. Przetarcia zewnętrzne oraz nierównomierne ubarwienie skóry naturalnej jest zabiegiem celowym, aby nadać wyrobom vintage charakteru “dotkniętych duchem czasu”. Co ważne również, elementy metalowe takie jak okucia czy nity pochodzą od polskich producentów. W przeciwieństwie do klasycznej teczki męskiej, ten model posiada przypinany karabińczykami regulowany pasek na ramię. Do jej niezaprzeczalnych zalet należy także funkcjonalność i pojemność, bowiem pomieści nawet laptopa o przekątnej 15,6 cala. Doskonały polski wyrób do pracy jak i krótki wypad za miasto. Świetnie uzupełnia stylizację i doskonale wpisuje się w modę city. Będzie doskonałym dodatkiem dla studenta jak i biznesmena szukającego nietuzinkowych akcesoriów, podkreślających własny styl.

Polska galanteria to najwyższej jakości produkty, tak jak dzisiejsze propozycje. Belveder to polska jakość w uczciwej cenie. Producent udowadnia, że dobrej jakości teczki męskie wcale nie muszą być drogie. Poza tym, dzięki takim produktom jak te, marki Belveder powracamy do dobrych tradycji polskiego rzemiosła kaletniczego. Dziś w cenie są wyroby hand made bo są wyjątkowe i unikalne, tak jak dzisiejsze przykłady. Więcej znajdziecie na Belveder.com.pl. Doceńmy więc polskie wyroby.