fbpx

MSZ w ostatniej chwili odwołało wizytę izraelskich urzędników

INFO: Delegacja z Izraela miała przybyć do Polski, by rozmawiać o ustawie 447. MSZ w ostatniej chwili odwołało wizytę – podaje onet.pl.

 

Stronę izraelską miała reprezentować delegaci Ministerstwa ds. Równości Społecznej, z dyrektorem generalnym ministerstwa Avi Cohen-Skali na czele. Media pisały, że oznacza to, iż Izrael coraz poważniej traktuje podpisany przez JE Donalda Trumpa JUST Act, potocznie zwany ustawą 447.

Ze strony polskiej w rozmowach miał wziąć udział m.in. premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Jarosław Gowin, minister Joachim Brudziński i wiceminister Patryk Jaki.

Jednak wieczorem MSZ wydał komunikat, w którym czytamy: “W związku z dokonaną w ostatniej chwili przez stronę izraelską zmianą składu delegacji, która mogła sugerować, że rozmowy miałyby koncentrować się na kwestiach restytucji mienia, strona polska podjęła decyzję o odwołaniu wizyty izraelskich urzędników”.

 

Źródło: onet.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
pislamistakorwinista Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pislamista
Gość
pislamista

Hu. jsaria Wszyscy najwięksi bohaterzy To byli Żydzi. Polin dzieje Są ich wręcz pełne! Kto nie wierzy, Ten długo miejsca nie zagrzeje. Hollywood chętnie film nakręci Też o Pileckim, jud-rotmistrzu. Syn jego jednak nie miał chęci Skąpać się w main-streemowym bystrzu… Uparty Polak się nie zgodził, Zobaczyć w swoim ojcu – Żyda. Filmu nie będzie! Nie dogodził Temu, co trendy jest… ohyda! Ohydą także świat napawa Żydówka Cohner-Lewinowska. Doktorat nie jest to zabawa! Dziś znaleść pracę to jej troska. Pani Judyta pisać śmiała, Że “Żydzi Żydów wydawali”. Grossa ni ciut nie cytowała!… Z UW ją już relegowali. Jak pisać więc… Czytaj więcej »

korwinista
Użytkownik
korwinista

Dyrektor jakiegoś marnego ministerstwa miał rozmawiać z najwyższymi urzędnikami polskimi. Coraz tańsza ta smycz.