fbpx

Żydowska organizacja doniosła na ojca Rydzyka

INFO: Żydowska organizacja B’nai B’rith doniosła na ojca Tadeusza Rydzyka do kanadyjskich kardynałów – podaje dorzeczy.pl.

 

Przedstawiciele żydowskiej organizacji B’nai B’rith twierdzą, że toruński duchowny miał używać mowy nienawiści w swoich wypowiedziach o środowiskach LGBT. Żydzi wskazali też na polityczne zaangażowanie o. Rydzyka w Polsce. Zdaniem  Żydów, kanadyjski Kościół powinien zakazać o. Rydzykowi udzielania kazań w Kanadzie.

Jak pisze portal, polski duchowny krytykował m.in. uczelnie wyższe i szkoły, w których odbywały się zajęcia z tematyki gender. Głośno protestował przeciwko działaniom środowisk LGBT i zwracał uwagę, że zagraża to polskiej tradycji i kulturze.

 

Źródło: dorzeczy.pl

 

4 thoughts on “Żydowska organizacja doniosła na ojca Rydzyka

  1. “Głośno protestował przeciwko działaniom środowisk LGBT i zwracał uwagę, że zagraża to polskiej tradycji i kulturze.”
    polskiej tradycji i kultury chce bronić w Kanadzie? Skoro on taki obrońca “polskości”, to dlaczego jest przedstawicielem organizacji globalistycznej, jaką jest Kk?! I nich juz broni , skoro musi, w Polsce, Kanadyjczycy nie muszą go gościć.

  2. Szechteremici nienawidzą polskich sąsiadów wręcz zoologicznie. A ponowne powstanie tego nienawistnego GWna “zawdzięczamy” Prezydentowi Miliardlecia Lechowi K.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.