fbpx

Zwolennik JKM otwiera precedensową kawiarnię

INFO: W Wodzisławiu Śląskim otwiera się kawiarnia Hobby Cafe "Krzyżówka", w której będą mogli poznać się ludzie o różnych poglądach – donosi serwis naTemat.pl.

Kawiarnie otwiera para modych ludzi – Weronika i Łukasz. Wyróżnia ich to, że mają odmienne poglądy polityczne. Ona jest zwolenniczką lewicy, a on – p. Janusza Korwin-Mikkego. Jak pisze serwis, ich rozmowy o poglądach z przepychanek na argumenty szybko przeradzały się w kłótnie. Mimo wszystko para planuje się wkrótce pobrać. Efektem ich 5-letniego związku jest nie tylko dziecko, ale także pomysł na kawiarnię – podkresla naTemat.pl.

– Choć mam poglądy skrajnie odmienne od mojego narzeczonego, to rozmowa z nim zawsze kończy się jakąś refleksją. Wbrew pozorom kłótnie, choć bywają ciężkie, to rozwijają mnie. Stwarzając tematyczne stoliki, chcemy dać naszym klientom szansę do konfrontacji nie tylko poglądów, ale też pasji i zainteresowań. Nasz przykład pokazuje, że osoby o odmiennych poglądach mogą stworzyć dobry i wartościowy związek. Mam nadzieję, że nasi klienci dojdą do podobnych wniosków. W końcu fakt, że ktoś inaczej myśli, wcale nie znaczy, że jest złym człowiekiem – przekonuje p. Weronika.

Źródło: natemat.pl

Opracował: G.K.

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o