fbpx

Znany politolog o rosnącym poparciu dla Konfederacji

INFO: Portal se.pl donosi o rosnących notowaniach Konfederacji.

 

Portal pisze, że najwięcej traci ostatnio Koalicja Obywatelska, zyskuje za to Konfederacja. Zapytano politologa prof. Rafała Chwedoruka o ten trend.

– Te wyniki nie odbiegają w sposób rewolucyjny od wyników w ostatnich wyborach. Konfederacja jest beneficjentem tego, że zrobiło się o niej głośno w ciągu dwóch tygodni kampanii wyborczej. Przez pewien czas utrzymuje się efekt nowości. Problemem jest utrzymanie takiego wyniku w dłuższej perspektywie – powiedział ekspert.

 

Źródło: se.pl

153 thoughts on “Znany politolog o rosnącym poparciu dla Konfederacji

  1. ps. a najmniej o polityce wiedzą, znają się, kręcą i zwodzą na manowce właśnie ci marxistowscy politolodzy od propagandy i betonu partyjnego po czerwonych uniwersytetach/wydziałach (jak np. Breslau, zgroza do dziś, niedawno przecież UWr. im. B. Bieruta! polskiego Stalina), tv socjolodzy z PAN i dziennikarze po dziennikarstwie warszawskim; więc ostrożnie z nimi (vide o. JM Bocheński, logik, filozof).

  2. trendy, trendy i owędy… a “sprawiedliwość” jest (musi być) po ich stronie! liczy się tylko władza, ulica, rząd dusz… taka jest ta systemowa, zafajdana i socjalistyczna demosracja!
    JKM! A przez wybory raczej się to nie uda, prędzej pucz (wojskowy, np. Chile), bunt, ulica (vide Francja, żółte kamizelki etc.)… kontrrewolucja!

  3. Pięknie dzisiaj na komisji Braun bronił pisowskiego prominenta, Banasia. Republika banasiowo-kucowska, oto Polska na miarę korwinizmu.

    1. Odpowiedni psychiatra powinien się Tobą natychmiast zająć, bo nawet u Banasia i Brauna widzisz kuców.

  4. No i co gdzie jest ten przepływ elektoratu PiSowskiego? Obsesja obłąkanych PiSd, że niby Konfa odbiera im wyborców jest po prostu żałosna. Na Konfederację głosują po prostu ci którzy nie lubią Kaczyńskiego – na pewno nie są to ludzie roszczeniowi i przekupni, bo wszystkie zasiłki PiSowskie mają w d***e.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.