fbpx

Ziemkiewicz ostro do sędziów

OPINIA: Jak śmiecie nosić na piersi godło?! Poróbcie sobie łańcuchy z Timmermansem – napisał red. Rafał Ziemkiewicz, zwracając się do sędziów.

 

Sędziowie Sądu Najwyższego wypunktowali projekt PiS o ustroju sądów. Ich zdaniem doprowadzi to do konieczności opuszczenia Unii Europejskiej. Sprawę mocno skomentował p. Ziemkiewicz.

“Wiele się już po sitwie w SN nie spodziewałem, ale jej bezczelność dech zapiera. Jak śmiecie nosić na piersi godło i wydawać wyroki “w imieniu RP”?! Poróbcie sobie łańcuchy z logo TSUE albo Timmermansem i mówcie wprost: “wyrok w imieniu kolonizatorów z UE/światłej elity/własnym” – napisał dziennikarz.

 

Źródło: fronda.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
7 Autorzy komentarzy
Piotr I.Grembowiczantyszechter-emitadead_kaczynskisCyprianNonick Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr I.Grembowicz
Gość
Piotr I.Grembowicz

Okrągły stół/magdalenka/UE, czyli triada i wszystko wiadomo.
Brak dekomunizacji!

antyszechter-emita
Użytkownik
antyszechter-emita

Szechteremici-syjoniści z PiS kochają UE jako taką.
Nie podoba im się tylko dyktat szwabsko-francuski, ale jak by tak konusik z Żoliborza był Najwyższym Komisarzem i mógł “dyscyplinowadź” zamiast Makreli…

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

Pisia dzifka RAZ ma tu stałą rubrykę, jak widać.

Nonick
Gość
Nonick

A nie wyglada na TAKIEGO gamonia. Napisał coś jeszcze czy tylko takie przedszkolne zarzuty: oni są “gupi” i mają wszy? Przecież to pis zrobił ten pierdolnik. Nieprawomyślnych sędziów w Polsce mogą sobie straszyć, wywalać z zawodu, nawet zamykać (są odpowiednie wzorce w historii), ale jak się wytłumaczą sędziom i sądom poza granicami, że duda zaprzysiągł jakiegoś woźnego na sędziego (albo nawet gangstera – precedens z Marianem już jest) bo ten akurat był w pisie, a zarekomendowała go rada którą nie wiadomo kto wybrał? Może rzeczywiście czeka nas “wypierpol” ale też może nie ma tego złego: rolnicy nie dostaną dotacji unijnych… Czytaj więcej »

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Na szczęście Konfederacja ma większe zmartwienia, niż kryzys ustrojowy – np. sprawa ograniczenia prędkości w ruchu samochodowym w nocy.

Merytoryczna opozycja.

mir
Użytkownik
mir

Przecież to te piso-tłuki tym się zajmują. Kto ma stawiać opór?

Cyprian
Gość
Cyprian

Dukaczewski