fbpx

Ziemkiewicz ostro do sędziów

OPINIA: Jak śmiecie nosić na piersi godło?! Poróbcie sobie łańcuchy z Timmermansem – napisał red. Rafał Ziemkiewicz, zwracając się do sędziów.

 

Sędziowie Sądu Najwyższego wypunktowali projekt PiS o ustroju sądów. Ich zdaniem doprowadzi to do konieczności opuszczenia Unii Europejskiej. Sprawę mocno skomentował p. Ziemkiewicz.

“Wiele się już po sitwie w SN nie spodziewałem, ale jej bezczelność dech zapiera. Jak śmiecie nosić na piersi godło i wydawać wyroki “w imieniu RP”?! Poróbcie sobie łańcuchy z logo TSUE albo Timmermansem i mówcie wprost: “wyrok w imieniu kolonizatorów z UE/światłej elity/własnym” – napisał dziennikarz.

 

Źródło: fronda.pl

49 thoughts on “Ziemkiewicz ostro do sędziów

  1. Okrągły stół/magdalenka/UE, czyli triada i wszystko wiadomo.
    Brak dekomunizacji!

  2. Szechteremici-syjoniści z PiS kochają UE jako taką.
    Nie podoba im się tylko dyktat szwabsko-francuski, ale jak by tak konusik z Żoliborza był Najwyższym Komisarzem i mógł “dyscyplinowadź” zamiast Makreli…

  3. A nie wyglada na TAKIEGO gamonia. Napisał coś jeszcze czy tylko takie przedszkolne zarzuty: oni są “gupi” i mają wszy? Przecież to pis zrobił ten pierdolnik. Nieprawomyślnych sędziów w Polsce mogą sobie straszyć, wywalać z zawodu, nawet zamykać (są odpowiednie wzorce w historii), ale jak się wytłumaczą sędziom i sądom poza granicami, że duda zaprzysiągł jakiegoś woźnego na sędziego (albo nawet gangstera – precedens z Marianem już jest) bo ten akurat był w pisie, a zarekomendowała go rada którą nie wiadomo kto wybrał? Może rzeczywiście czeka nas “wypierpol” ale też może nie ma tego złego: rolnicy nie dostaną dotacji unijnych i pisiorstwo rozniosą na widłach i kosach.

  4. Na szczęście Konfederacja ma większe zmartwienia, niż kryzys ustrojowy – np. sprawa ograniczenia prędkości w ruchu samochodowym w nocy.

    Merytoryczna opozycja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.