fbpx

Zamieszki w USA udowadniają, że “Prawo Do Broni Ma Znaczenie”! – Ostania Gwarancja Praw.

Uzbrojony zawsze zabezpieczony

Ostatnie zamieszki w USA i brak zdecydowanego działania wojska i policji zmusił wielu amerykanów do wzięcia broń we własne ręce aby  odstraszyć i odeprzeć ataki rabusiów. Wszystko zgodnie z zamysłem tzw. “Ojców Założycieli” Stanów Zjednoczonych: skoro każdy człowiek ma prawo do wolności, własności i życia to także ma prawo do obrony koniecznej i skutecznej tych trzech wartości, czyli prawo do posiadania, noszenia i używania broni.

Vlog: Prawo Do Broni Ma Znaczenie – Ostatnia Nadzieja Wolnościowców.

https://youtu.be/TrIK2VsqeLo

207 thoughts on “Zamieszki w USA udowadniają, że “Prawo Do Broni Ma Znaczenie”! – Ostania Gwarancja Praw.

 1. Prawo do obrony własnej, posiadania broni prawem przyrodzonym, naturalnym. Tak samo, jak uprawa konopii.

 2. Tylko przypomnę, że kuce chcą mieć dostęp do broni nie po to, by bronić swoich sklepów przed zamieszkami których nie ma, tylko po to, by mordować lewicowców za poglądy, do czego nakłania sam guru, Janusz Korwin-Mikke.

  1. Niech Korwin dziękuje Bogu, że u nas nie ma takiego zwyczaju, żeby właściciel sklepu zabijał złodzieja w swoim sklepie. Jego córka byłaby wtedy zastrzelona już parę lat temu. A tak żyje, co prawda w więzieniu, ale żyje.

    1. Ciągle zapominam, że jak piszę dla kuców, to nie mogę stosować skrótów myślowych tylko muszę wykładać wszystko prostymi słowami, tak żeby to kuce mogły zrozumieć. Przepraszam, mój błąd. A więc jeszcze raz:
     W 2012 roku nieślubna (jak chyba wszystkie jego dzieci) córka Korwina o imieniu Korynna (zawsze trzeba szokować!) dokonała kradzieży w supermarkecie, za co została skazana na grzywnę. https://natemat.pl/126983,corka-korwin-mikkego-zatrzymana-na-probie-kradziezy
     Gdyby, tak jak postulujecie, właściciele czy też ochrona sklepów miała prawo strzelać do złodziei, to by nie skończyło się na grzywnie, tylko by została zastrzelona.
     Teraz już rozumiesz, czy potrzebne są dodatkowe wyjaśnienia?

     1. Będąc w sferze gdybań, to gdyby właściciel sklepu miał broń to by Korynna nie odważyła się go okraść. Wpadł Ci taki scenariusz do głowy, czy byłeś z byt zajęty obsmarowywaniem JKM?

     2. Broń ma odstraszać potencjalnego napastnika. To właśnie dzięki temu nikt nie rozpoczął wojny atomowej a Hitler nie zdecydował się zaatakować Szwajcarów. A swoją drogą: jestem ciekawy czy doszło by do Holokaustu Żydów, gdyby ci posiadali broń?

  2. Tak, skoro nie widzisz różnicy między tekstem, a czynem to zrób przysługę i skorzystaj ze złota. JKM posiada broń i jakoś zamiast strzelania do lewaków zawsze wybiera dyskusję. No, ale za takie wpisy przecież Ci nie płacą.

  3. No, niestety, nie zgadłeś. Do obrony własnej, rodziny, majątku. “Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się moja wolność.” Wejdziesz na mój teren to potraktuje ciebie ołowiem albo mi zadośćuczynisz. Tyle.

 3. A ja nie chcę żeby bandy napadające sklepy (a np. w Polsce restauracje) miały “prawo do posiadania, noszenia i używania broni”.

    1. @sinceritas Czyli według Ciebie przestępca powinien jednak pytać o zgodę lub tylko legalnie zakupywać broń? Nie wiem jak chcesz to zrobić, aby tylko wybrańcy albo nawet nikt nie posiadał broni. Wiem, że to jest niemożliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.