fbpx

Z Kuchcińskim latali partyjni koledzy

INFO: Z NCz. Markiem Kuchcińskim rządowym samolotem latali nie tylko członkowie jego rodziny. Marszałek Sejmu oferował podróże także zaprzyjaźnionym posłom i ich bliskim – wynika z dokumentów, do których dotarł “Fakt”.

 

Z dokumentów wynika, że 2 czerwca 2019 r. Kuchciński zabrał na pokład rządowego gulfstreama europosła prof. Zdzisława Krasnodębskiego z żoną Anną. 15 marca towarzyszyli mu posłowie PiS WCz.WCz. Bogdan Rzońca, Krystyna Wróblewska oraz Stanisław Piotrowicz z żoną Marią. P. Kuchciński zabierał do odrzutowca też marszałka województwa podkarpackiego p. Władysława Ortyla.

“Fakt” podkreśla i jednocześnie ironizuje, że marszałek Kuchciński podróżował w czasie. Potrzebował bowiem samolotu na imprezę, która odbyła się dwa dni wcześniej. 31 maja p. Kuchciński poleciał do Rzeszowa w celu m.in. “oficjalnej wizyty w Szwecji”, zaplanowanej na 29 maja. Podobna sytuacja miała miejsce w marcu 2018 r. Samolot z p. Kuchcińskim wyleciał do Rzeszowa 13 marca, a w celu wizyty wpisano m.in. “uroczyste obchody Dnia Odrodzenia Niepodległości Litwy” w Wilnie 11 marca.

Źródło: fakt.pl
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
Paweł K.sinceritas Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł K.
Gość
Paweł K.

e tam, po to jest władza i frukty, system/ustrój jest chory, nie ludzie, PIS go nie stworzył, wcześniej już przecie…i przed 89, i39 etc.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Państwo oligarchiczne, jak w umiłowanej Rosji.