fbpx

YouTube zawiesił kanał fundacji Kai Godek

INFO:  Kaja Godek, prezes Fundacji Życie i Rodzina poinformowała, że serwis YouTube zawiesił kanał jej organizacji – informuje pch24.pl.

 

Oficjalnym powodem zawieszenia kanału jest rzekoma publikacja treści gloryfikujących lub podżegających do przemocy lub nienawiści. P. Godek podkreśla jednak, że jej fundacja publikowała “prawdę o aborcji oraz homolobby”.

– Cenzura przybiera na sile i niszczy wolność prowadzenia debaty i prawo do prezentacji konserwatywnych poglądów – napisała p. Godek na Twitterze.

 

Zobacz także: Niebywały skandal! YouTube usunął kanał wRealu24

 

Źródło: pch24.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
Antyaborcyjny Fanatyzm Przesłonił Jej OczyPiS to nie jest centrum, tylko lewicakrakus Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Antyaborcyjny Fanatyzm Przesłonił Jej Oczy
Gość
Antyaborcyjny Fanatyzm Przesłonił Jej Oczy

Ach ta “konserwatywna” p. Kaja Godek. Ta sama, która dla portalu “Najwyższy Czas!” oznajmiała, że podobno Konfederacja również chce podniesienia “wieku przyzwolenia” do 16 lat (tak samo jak wtedy PiS). Nic nie wspominała, że chce aby matka/rodzice o tym (małżeństwie) decydowali w każdym indywidualnym przypadku, udzielając zgody bądź nie. Potem nawet lewacki PiS wycofał się z tego niedorzecznego planu zmiany Kodeksu karnego. Jednak p. Kaja Godek tworzy własną, alternatywną naukę biologii i Pisma Świętego. Wspólnie zresztą z p. Cejrowskim, Kolonką i wieloma innymi “konserwatystami”. Zdaje się, że p. Winnicki również ją popierał w tym poglądzie. Chętnie zobaczyłbym rozmowę na ten… Czytaj więcej »

krakus
Użytkownik
krakus

A cóż to za potworek to “prawo do prezentacji konserwatywnych poglądów”?
Czy to jest prawo nabyte w wyniku prezentacji pierwszego konserwatywnego poglądu?
I pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno można tu było przeczytać takie (z dzisiejszego punktu widzenia) herezje, że np. nie istnieje “wolność do” czegoś, istnieje tylko “wolność od” czegoś, a każda “wolność do” jest zakamuflowanym zniewoleniem tego, kto miałby ją komuś gwarantować.

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

Znasz pojęcie cytatu?