fbpx

YouTube cenzuruje na ostro

INFO: Najnowszy odcinek programu “Wierzę” p. Pawła Lisickiego, redaktora naczelnego tygodnika “Do Rzeczy”, zniknął z platformy YouTube – donosi portal dorzeczy.pl.

 

Chodzi o wydanie z 28 lipca, które zostało poświęcone nauce Kościoła katolickiego w kontekście ideologii LGBT. Według władz YouTube, program red. Lisickiego miał “szerzyć mowę nienawiści”.

Władze portalu YouTube wskazują, że jest to “pierwsze ostrzeżenie” dot. cyklu “Wierzę”. Każde ostrzeżenie skutkuje czasową blokadą publikacji i transmisji. Po trzech wydanych ostrzeżeniach YouTube może całkowicie usunąć kanału.

 

Zobacz także: YouTube blokuje wRealu24

 

Źródło: dorzeczy.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
JackHolbornsinceritas Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
JackHolborn
Gość
JackHolborn

“Zakazać tego, zakazać tamtego”
Takimi słowy wyzłośliwiał się sinceritas na Korwina w komentarzu pod innym dzisiejszym artykułem, “JKM: Trzeba zakazać propagandy homoseksualnej w szkołach”. Ciekawe, czy będzie się tak samo pultał na Pejsbuka, który.też zakazuje i to pod bezczelnym pretekstem wydumanej “mowy nienawiści”.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Różnica polega na tym, że JKM chce całkowicie ocenzurować przestrzeń publiczną, a YouTube czy Facebook jest przestrzenią prywatną. Pan Lisicki ma przecież swój portal DoRzeczy, ma swój tygodnik, może tam sobie publikować te swoje materiały, a także “cenzurować” wypowiedzi lewicowe, natomiast jego problem polega na tym, że chciał żerować na popularności YouTube’a, nie przestrzegając przy tym zasad świadczonej usługi.

JackHolborn
Gość
JackHolborn

W przestrzeni PUBLICZNEJ nie może być zgorszenia publicznego, jakim są pochody obrzydliwych, patologicznych, bluźnierczych zboczeńców.