fbpx

Wykładowca zwolniony za wykład o homosiach

INFO: Śląski Uniwersytet Medyczny rozwiązał umowę z jednym z wykładowców po jego wykładzie zatytułowanym “Homoseksualizm a zdrowie” – donosi portal magnapolonia.org.

 

Odczyt miał zawierać m.in. dane statystyczne dotyczące zdrowia aktywnych homosiów. Naukowiec miał w trakcie wykładu stwierdzić m.in., że “badania berlińskiego Instytutu im. R. Kocha pokazują, że geje stanowią w Niemczech 60 proc., w Kanadzie 70 proc., a w Indiach 86 proc. chorych na AIDS. Ponadto aktywni geje 4 razy częściej popadają w depresję, 5 razy częściej w nikotynizm, 6 razy częściej próbują popełnić samobójstwo. Żyją przeciętnie, zależnie od form i intensywności swojej aktywności, o 8-20 lat krócej niż pozostali mężczyźni”.

Władze ŚUM zwolniły wykładowcę po telefonie z donosem ze strony redakcji portalu queer.pl.

 

Źródło: magnapolonia.org

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
5 Autorzy komentarzy
Car z KGBCypriankar_macPiotr Grembowiczsinceritas Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kar_mac
Gość
Car z KGB
Gość
Car z KGB

Coca-Cola – burżuazyjny imperializm w płynie. Pijmy rosyjski kwas chlebowy.

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

Terror homo/pederastyczny niby niewielu widać trwa, rozwija się pogłębia, jest coraz bardziej masowy i dotkliwy, zgroza! marana tha! Ap!
Niebo płacze a Jahwe patrzy z obrzydzeniem (ST/NT Biblia, Ojcowie Kościoła, KKK, Breviarium Fidei, Bosch, Dante, Rader/Niesius SI, G.B. Manni SI, Klemens Bolesławiusz OFMref., W. Tylkowski SI etc.)

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

No dobra, ale te statystyki dotyczą tylko tych osób homo, które się z tą preferencją ujawniają. Przecież wiemy, że z drugiej strony jak gej pójdzie do seminarium duchownego i zostanie księdzem, to nie dość, że będzie żył w dostatku i luksusie, to również w poczuciu bezkarności będzie mógł molestować dzieci, a nawet jak się wyda, to horda troglodytów będzie go bronić jak Częstochowy. To zupełnie inny komfort życia, niż takiego geja, który przyzna się otwarcie do swoich skłonności i przez to będzie na każdym kroku słyszał, że jest “ideologią”, albo że go trzeba “wyrżnąć”.

Cyprian
Gość
Cyprian

Jak się mają pedały w WSI, czy żyją w dostatku i luksusie i w poczuciu bezkarności ?