fbpx
Oficjalny portal rozpoznawalnego na całym świecie polityka – Janusza Korwin-Mikkego.
Oficjalny portal Janusza Korwin-Mikkego.

Kim są Konfederaci; poglądy, wyznanie, płeć, wiek, wykształcenie, praca, wcześniejsze wybory polityczne i inne.

Ankietowani odpowiedzieli łącznie na 19 pytań. Poniżej ich wyniki plus komentarz.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Myronbrums
Myronbrums
1 rok temu

completely free dating site
online dating service

Skrajności = Putintern
Skrajności = Putintern
2 lat temu

comment image

sariusz
sariusz
2 lat temu

Jeszcze jedna uwaga metodologiczna. Skoro w punkcie 6. wyszedł preferowany ustrój państwa: monarchia, to nie było sensu zadawać dalszych pytań. W monarchii absolutnej o takich rzeczach, jak prawo posiadania broni, aborcja, legalizacja narkotyków czy sojusze międzynarodowe decyduje monarcha – król, książę, cesarz czy inny chuj. Skoro chcecie mieć monarchę, to się zgadzacie, że o tych (i wszystkich innych) rzeczach nie wy będziecie decydować, tylko on.

leon
leon
2 lat temu
Reply to  sariusz

A teraz decydujemy My?

sariusz
sariusz
2 lat temu
Reply to  leon

Oczywiście, że my, w sensie wszyscy obywatele. Inne sprawa, czy są to właściwe decyzje, no i że wszyscy z nich nigdy nie będą zadowoleni. Jedni są za legalizacją marihuany, inni przeciw. Tych przeciw jest więcej, więc póki nie zostaną przekonani, to jest zakaz. W monarchiach jest prościej. W Królestwie Arabii Saudyjskiej król podjął decyzję, że za branie narkotyków jest kara śmierci i nikt nie ma nic do gadania.

Rafał
Rafał
2 lat temu
Reply to  sariusz

Nie bierzesz pod uwage Sariusz tego ze ludzie prawi ufaliby swojemu Krolowi z tego wzgledu ze prawem byloby dzialac na rzecz dobra spoleczenstwa i nie jak w waszym socjalistycznym ustroju ludzie by tego prawa przestrzegali z zasad moralno-honorowych. Wiec Krol swoim autorytetem ludzi przekonywalby do slusznosci swoich czynow a jezeli by tego nie robil to zostalby przez ten lud obalony w imie ojczyzny. Nie jak w waszym socjalistycznym ustroju ze rzad dziala bezprawnie ale nie mozemy nic im zrobic

sinceritas
sinceritas
2 lat temu

Jakie “badanie” 😀 Próba niereprezentatywna, pytania ogólnikowe, a typek jeszcze dopowiada sobie wnioski, które nie wynikają z odpowiedzi, albo jak wyjdzie inaczej, niż się spodziewał, to sobie wymyśla wytłumaczenie spod palca. Widać, że pisał to debil po politologii.

sariusz
sariusz
2 lat temu

Wg. zadających pytania największymi i jedynymi problemami końfederatów są: Pytanie6/Preferowany ustrój państwa Pytanie7/Prawo do posiadania broni Pytanie8/Pogląd na aborcję Pytanie9/ Czy Polska powinna opuścić UE? Pytanie10/Uprawa i sprzedaż marihuany Pozostałe pytania są pytaniami “organizacyjnymi” (wiek, płeć, wykształcenie itd.). A ja chętnie bym poznał poglądy końfederatów na takie sprawy jak 500+, zakaz handlu w niedzielę, stosunek do własności państwowej (w kontekście pisowskich nacjonalizacji), stosunek do pisowskiej “reformy” sądów i paru innych. Z całym szacunkiem do ćpunów, monarchistów bez kandydata na króla, strzelców i świętoszków, to są sprawy o większym ciężarze gatunkowym niż to, czy komuś wolno wypalić skręta albo pobawić się… Czytaj więcej »

Hans Asperger
Hans Asperger
2 lat temu

“Co ciekawe, aspergera ma ponoć też prezes Janusz Korwin-Mikke – dowiedziałem się tego od jednego z jego bliskich współpracowników”.

Michał Murgrabia

Słuchajcie tego (chwila 25:30 – 25:40)

https://www.youtube.com/watch?v=LBjTx7BnbPg

9
0
Would love your thoughts, please comment.x