Wojciechowski zarobi 6 mln zł

INFO: CEP Janusz Wojciechowski został unijnym komisarzem ds. rolnictwa. W ciągu pięcioletniej kadencji bardzo się wzbogaci. Na jego konto wpłynie bowiem łącznie nawet 6 mln zł – podaje se.pl.

 

Jak wskazuje dziennik, sama pensja unijnego komisarza to 100 tys. zł miesięcznie. Niewykluczone jednak, że kwota ta się zwiększy podczas 5 lat, bowiem wynagrodzenia unijnych urzędników są regularnie waloryzowane. Do pensji ma dochodzić także budżet na wydatki reprezentacyjne w wysokości ok. 2,6 tys. zł na miesiąc. Delegacje z kolei w całości są pokrywane z budżetu unijnego. Po zakończeniu kadencji miękkie lądowanie zapewnia dodatek przejściowy w wysokości połowy ostatniej pensji. Łącznie p. Wojciechowski wzbogaci się aż o 6 mln zł. Po pracy komisarza Wojciechowskiego czeka także wysoka emerytura w Polsce – mowa o kwocie rzędu 20 tys. zł miesięcznie.

 

Źródło: se.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
Piotr Grembowicz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

Zgroza, bo to za pieniądze podatników także polskich i ich ciężkiej nierzadko pracy (prywatnej, osobiste, działalności, niepaństwowej!) i za co konkretnie, jaką prace on tam dokładnie wykona!!! zgroza, pora uciekać z UE!