Władze Wrocławia donoszą na Międlara

INFO: Władze Wrocławia złożą aż 3 doniesienia do prokuratury na byłego księdza Jacka Międlara, jednego z organizatorów wrocławskiego marszu narodowców – donosi onet.pl.

 

Wrocławski magistrat złoży zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez p. Międlara. Kolejne zawiadomienie będzie dotyczyć publikacji na portalu wprawo.pl, prowadzonym przez byłego księdza, która zdaniem wrocławskich urzędników była nawoływaniem do konfliktu zbrojnego oraz pochwałą Holokaustu. Trzecie zawiadomienie przeciwko p. Międlarowi złoży osobiście prezydent Wrocławia, p. Jacek Sutryk (bezpartyjny z rekomendacji KO) w imieniu wszystkich urzędników. Prezydent twierdzi bowiem, że p. Międlar wzywał do linczu na urzędnikach.

 

Źródło: onet.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
klioes vel pislamistaPaweł K.basza Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Noc kryształowa w Breslau Pan Jacek Sudryk jest „otwarty”. On… „jest otwarty nie na żarty” – On nie nażarty jest na kasę! I stąd nieporozumień masę… Marcin Makowski publicysta To jest faszysta (oczywista!). Dlatego ban go na Twitterze Spotyka u Sudryka. Wierzę… Jak z twittu jasno to wynika, Ważną rocznicą dla Sudryka Jest kryształowa nocka w Breslau. (Więc Jacuś omal się nie zes…ał.) Prezydent Sudryk „z nienawiści – Poprzysiągł – Breslau że oczyści”. Bo „noc ta to historia nasza”… Żydów za pogrom więc przeprasza. Makowski: „Odkąd Breslau dzieje Są nasze?” – spytał. I widnieje Już zbanowany. Bo „otwarty” Jest Jacek… Czytaj więcej »

Paweł K.
Gość
Paweł K.

Szkoda x. Międlara, przed wojną to byłby ktoś, jak wielu wtedy zresztą takich i na wojnie potem… dziś pozbyli się Go, szkoda Go; nawet tam też jest tak czerwono; wiadomo rządzi PO, centrala i spółka esbecka jak na całym DŚ.

Paweł K.
Gość
Paweł K.

WROCŁAW NAJGŁUPSZYM MIASTEM W POLSCE, PODPISZ SIĘ…

basza
Użytkownik
basza

Lincz na urzędnikach? Zawsze było, i będzie ich… za dużo!