fbpx

Winnicki: PiS wszedł w buty Tuska

OPINIA: Ideologia państwowa materialistyczna, uległość, bierność wobec lewackiej rewolucji obyczajowej i radykalna zmiana charakteru etnicznego, kulturowego i religijnego naszego państwa. To się dzieje za waszych rządów – mówił w Sejmie o rządzie PiS poseł Robert Winnicki z Konfederacji.

 

Zdaniem p. Winnickiego, rząd PiS wszedł w buty p. Donalda Tuska i proponuje Polakom jedynie politykę “cieplej wody w kranie”.

– Prawda jest taka, że dzisiaj ideologia prymitywnego, materialnego konsumpcjonizmu stała się ideologią państwową i jest to pójście drogą Zachodu. Problem drugi – rewolucja obyczajowa. Mnóstwo pięknych słów i wzniosłych deklaracji, a prawda jest taka, że rząd PiS jest kolejnym rządem kapitulacji wobec rewolucji obyczajowej, wobec tęczowej, lewackiej rewolucji. Kapitulacji ponieważ wicepremierem w tym rządzie jest Jarosław Gowin. Ten sam Jarosław Gowin, który chce się kłaść Rejtanem w obronie gender studies. I to jest hańba. I to nie jest polityka prorodzinna, to nie jest obrona tradycyjnych wartości – wskazywał p. Winnicki.

Kolejnym problemem jest migracja. Zdaniem polityka, także w tym aspekcie PiS podąża wzorcami zachodnimi.

– W zeszłym roku państwo polskie wpuściło najwięcej przybyszów spoza UE ze wszystkich państw Europy. Ponad 600 tys. – podkreślił p. Winnicki.

 

Źródło: dorzeczy.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
klioes vel pislamistakar_macPaweł K. Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Męt cen (inwokacja poematu o dramatycznym końcu socjalizmu) dedykuję panu Sławomirowi Mentzenowi 1. Sławomir Mentzen – nomen-omen! – Męt cen sprowadzić chce na Polskę. Bez regulacji, państwa domen… Wzorem mu wzorce są katolskie! Nie został posłem. Jakże miło. Lecz się kolegom poszczęściło – 2. Konfederacja w Sejmie… SKANDAL!!! Już Izraela ambasador Poczuł się, jakby jakiś wandal Podmienił myckę mu na czador. A postępowa z nim Europa Zlękła się: postęp dostał kopa! 3. Prezes Kaczyński dosiadł kotka I, jak Piłsudski na kasztance, Z szablą cwałować chciał. Co spotka Go, wszystko jedno!… Ach, na lancę Nadziałby chętnie łeb Korwina! Lecz prysła z… Czytaj więcej »

kar_mac
Gość
kar_mac

Słusznie prawi.

Paweł K.
Gość
Paweł K.

ps. i kogo obchodzi tak naprawdę PIS, Tusk etc.; raczej rząd…

Paweł K.
Gość
Paweł K.

Albo na odwrót; lub oni byli w nich już wcześniej, pierwsi/lub albo on był pierwszy… kolejność dowolna, bo to nie ma już znaczenia, liczą się skutki/przyczyny; zatem efekty… (“po owocach poznacie…” jak uczy Pismo ST/NT)