Warzecha: TVP angażuje Kowalskiego do ataków na Konfederację

OPINIA: Zdaniem obserwatorów, zapraszanie do tzw. telewizji publicznej p. Mariana Kowalskiego to cyniczna gra ze strony propisowskich władz TVP.

 

P. Kowalski, występując w TVP Info, stwierdził, że Konfederacja reprezentuje “opcję prorosyjską”. Po wystąpieniu w programie TVP Info, na p. Kowalskiego spadła fala krytyki. Głos zabrał m.in. p. Krzysztof Bosak, jeden z liderów RN. “PiS poziomem propagandy wymierzonej w wyborców obraża ich inteligencję. Być może uda Wam się zmanipulować bardziej naiwną część narodu. Jednocześnie na zawsze tracicie wiarygodność i szacunek u tej bardziej myślącej części Polaków i palicie mosty do jakiejkolwiek współpracy” – napisał p. Bosak.

Do występu p. Kowalskiego w propisowskiej telewizji odniósł się również red. Łukasz Warzecha.

– Angażowanie do ataku na Konfederację Mariana Kowalskiego kompromituje, ale nie Konfederację czy nawet nie Kowalskiego, ale niestety TVP – napisał.

 

Źródło: twitter.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
MaPiPiS to nie jest centrum, tylko lewica Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

Dajcie spokój. Kto Mariana Kowalskiego bierze na poważnie? Oglądający TVPiS? Przecież Ci najgłupsi widzowie to i tak łykną wszystko co PiS im podstawi, więc co za różnica? Ludzie to małpy, trzeba się z tym pogodzić – Dlatego łykną wszystko co im Małpian będzie wciskał. PiS rzuca ochłapy które wcześniej zrabował i tak zamyka mordy tym wszystkim Januszom patriotom – tyle są warci tacy ludzie, więc nie przejmowałbym się tym, że KONFEDERACJA nie uzyska poparcia śmieci ludzkich. Kowalski… Przecież ten człowiek jest już spalony w środowisku patriotycznym i w ogóle na scenie politycznej. Tego człowieka od początku nie interesowało nic oprócz… Czytaj więcej »

MaPi
Gość
MaPi

Pytanie jest jaki parszywy niemic kontroluje do kogo i kogo promować w Organizacjach Narodowych. Za stworzenie takiego ścierwa jak kowalski powinno się kogoś natychmiastowo wypierdolić razem z nim. Podobnie jest z jkm, tacy szkodnicy a mają największą sławę w Polsce, jeśli chodzi o tzw. politykę.