Vega nie chce żyć w PiS-owskim świecie

OPINIA: P. Patryk Vega, reżyser głośnego filmu “Polityka”, wyznał w rozmowie z portalem Onet, że jest przerażony sytuacją w kraju.

 

P. Vega powiedział, że polityka pełna jest socjopatów.

– To porażające, że tacy ludzie decydują o kształcie naszego społeczeństwa – powiedział reżyser.

Zdaniem p. Vegi ludzie nie mają świadomości, w jakiej rzeczywistości się znajdują.

– Jesteśmy w niebezpieczeństwie, możemy stracić wolność w ciągu kilku najbliższych lat – uważa.

P. Vega dodał też, że zapowiadane przez rząd PiS nowe rozwiązania prawne, które pozwolą konfiskować majątki za same podejrzenia co do przedsiębiorcy,  to “rozwiązania jak z Wenezueli i to nie jest świat, w którym chcę żyć”.

 

Źródło: onet.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
KubaNonicksinceritasJackHolborn Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nonick
Gość
Nonick

Komentarze poniżej powalają. Mam wrażenie że wypowiada się pisowska ferma trolli – ważniejsza jest kinematografia niż sowieckie plany pisu.

Kuba
Gość
Kuba

Gościu to jest film. W dodatku taki, za który płacisz w kinie, a nie oglądasz na yt. Myślisz, że gdyby ktoś chciał ostrzec Polskę przed sowieckim planem kaczora, to bralby siano za bilety i zrobiłby reklamę filmu, lepszą od filmu? Typek niczym się nie różni od tych targowiczan z poko. Oni wszyscy chcą być nadludźmi z bandą wyznawców i hajsem za wyświetlenia i wywiady. Jedyne co dobrego PiS zrobił, to pokazał swojemu bydłu, że te pseudo elity nie mają żadnego mandatu moralnego aby się na jakikolwiek temat wypowiadać, bo jest to ta sama kasta pasożytów, jak komuchy. Kucu myślisz, że… Czytaj więcej »

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Uderz w PiS, a kuc się odezwie.

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Ten cały Patryk Vega to nawet nie twórca kinematografii równorzędnej muzyce biesiadnej i disco-polo, ale zwykły “patostreamer”. I taki producent ordynarnej komerchy ma czelność wypowiadać się jako autorytet.

Kuba
Gość
Kuba

To trzeba było nagrać film o psychopatach z bandy czworga , a nie tylko o.PiS ie. Ale vega to ciota zdygana, która robi tandete dla hajsu i fejmu. Zaćpany na jakiś psychotropach wygląda jak szczur teraz, dyga przed post-komunistami , a potrafi tylko z nimi w jednym szeregu szczekać na socjalistów. Skandalista-pasożyt , nie żaden reżyser.