fbpx
Oficjalny portal rozpoznawalnego na całym świecie polityka – Janusza Korwin-Mikkego.
Oficjalny portal Janusza Korwin-Mikkego.

INFO: Unia Polityki Realnej wzywa partie polityczne do zaprzestania walki o publiczne media i do sprzedaży poprzez licytacje Telewizji Polskiej i Polskiego Radia.

Zdaniem UPR, uczciwa sprzedaż medialnych spółek Skarbu Państwa to sprawiedliwe rozwiązanie z myślą o emerytach, którzy ten majątek wypracowali i ekonomicznie uzasadnione, wobec polskich podatników.

– Dla dobra polskich podatników i emerytów najwyższy czas zakończyć walkę, którą można nazwać łowami politycznych sępów i zrobić to co i tak nieuniknione w przyszłości, czyli sprzedać publiczne media, które są spółkami Skarbu Państwa. Jeśli Platformie Obywatelskiej brakuje odwagi, Unia Polityki Realnej pomoże! – powiedział p. Bolesław Witczak, prezes UPR. – Zakładamy, że dalsze obniżanie kosztów działania rządu m.in. w TVP, można zgrać się w czasie z momentem sprzedaży, a walka o rynek reklam poprzez licytacje i uzyskanie wysokiej ceny za publiczne spółki medialne będzie możliwe. Co za tym idzie, zbędny będzie „trud twórców ustaw medialnych”. Licytacja zamiast ustaw medialnych – dodał p. Witczak.

Źródło: Biuro Prasowe UPR

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x