fbpx
Oficjalny portal rozpoznawalnego na całym świecie polityka – Janusza Korwin-Mikkego.
Oficjalny portal Janusza Korwin-Mikkego.

INFO: Unia Polityki Realnej z dużą satysfakcją przyjęła pojawienie się na scenie samorządowej organizacji Wspólnota Małych Ojczyzn. Jak podkreśla jej lider p. Maciej Eckardt, Wspólnota to stowarzyszenie, które nie organizuje się przeciw partiom politycznym, ale obok nich.

– Jesteśmy otwarci na współpracę z każdą organizacją samorządową, która ma pozytywny stosunek do naszych postulatów programowych. Tym bardziej, że jednym z fundamentów idei UPR jest znaczna decentralizacja państwa oraz oddanie w ręce samorządów tych spraw, o których dziś decyduje Warszawa, a które z powodzeniem mogą być realizowane na szczeblu samorządu – powiedziała p. Magdalena Kocik z UPR.

Samorządy w Polsce są dziś upartyjnione, na wszystko brakuje pieniędzy, a urzędnicy zamiast rozwiązywać realne problemy mieszkańców, kłócą się o partyjne stołki i synekury. UPR w wyborach samorządowych chce podjąć współpracę z organizacjami pozarządowymi, grupami mieszkańców oraz osobami, które chcą zrobić coś pozytywnego dla swojej własnej Małej Ojczyzny.

Zobacz także: Powstała Wspólnota Małych Ojczyzn.

Źródło: Biuro Prasowe UPR

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x