fbpx

UPR krytykuje pomysł spłaty kredytów mieszkaniowych dla bezrobotnych

Unia Polityki Realnej sprzeciwia się pomysłowi spłacania z państwowego budżetu kredytów mieszkaniowych dla wybranej grupy społecznej.

UPR uważa, że Platforma Obywatelska zmierza w kierunku socjalizmu, ponieważ chce realizować plan redystrybucji środków. Według UPR pieniądze przeznaczane na spłatę kredytu dla najbiedniejszych będą zabierane tym, którzy zarabiają więcej, co jest niedopuszczalne w państwie prawa.

UPR wzywa premiera Tuska, aby zrezygnował z tego pomysłu z powodu negatywnych konsekwencji dla gospodarki oraz relacji społecznych.

– Przypominamy, że to w socjalizmie państwo daje pieniądze niezależnie od tego, czy się pracuje, czy nie. Poza tym pytamy premiera, czy uważa, że to dobrze zabierać bogatym, żeby dać biednym? Czy premier Tusk chce przejść do historii w roli Janosika? – pyta p.Bolesław Witczak, prezes UPR.

Premier Tusk zapowiedział niedawno, że w ciągu 3-4 tygodni rząd przygotuje projekt ustawy, która gwarantowałaby bezrobotnym pomoc przy spłacie kredytu hipotecznego. Projekt dotyczyłby osób, które wzięły kredyt hipoteczny, a następnie straciły pracę.

Źródło: UPR

Opracował: Tomasz Cukiernik

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
MsxgqpJylmst Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Msxgqp
Gość
Msxgqp

where to buy ivermectin – ivermectin cost australia ivermectin tablets order

Jylmst
Gość
Jylmst

buy liquid ivermectin – stromectol tablets for humans for sale stromectol prices