fbpx

UE naciska nauczycieli ws. gender!

INFO: Unia Europejska wymusza na polskich nauczycielach indoktrynację dzieci w duchu ideologii gender – podaje portal magnapolonia.org.

 

Portal zwraca uwagę, że w szkołach realizowane są programy unijne. W ramach tych programów uczniowie mają dodatkowe bezpłatne godziny matematyki, języka polskiego, czy zajęcia z logopedą, a nauczyciele dodatkowy zarobek. Muszą jednak podpisać kilka oświadczeń. Jedno z nich nakłada na nauczycieli obowiązek “przekazywania uczniom niestereotypowej wiedzy oraz pokazania szerokiego, niezależnego od płci, spektrum możliwych wyborów życiowych”.

Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak zwraca uwagę, że ta swoista “lojalka” to namawianie nauczycieli do łamania prawa.

 

Źródło: magnapolonia.org

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
Piotr Grembowiczklioes vel pislamista Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

gender = pederastia = pedofilia

klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Zwalczanie nienawiści w Malmö Choć ksenofobii wstrętną palmę Pierwszeństwa dzierży Polska, bywa Że nawet w Szwecji, miasto Malmö, Nienawiść jeszcze się odzywa. Raz w jednym z domów uciekinier Znalazł się. Trafił bo uciekał… Czy to był lekarz, czy inżynier? Nie wiem. Lecz wiem, że Szwed się wściekał! Wściekł się, bo nienawiści mowa Go do wściekania zachęcała. Babcia nie była postępowa; Krzykiem ataku sygnał dała!!! Uciekiniera pistolecik Gdy buźkę wnuczka ubogaca, Szwed zmienia gościa na pulpecik. Ubogacanie… nie popłaca!!!… Policja słusznie, postępowo Ojca-rasistę aresztuje. A uciekinier, by żyć zdrowo, W szpitalu azyl odnajduje… Happy end? – mowa nienawiści Kiedy zostanie ukarana.… Czytaj więcej »