fbpx

Uczelnia odwołała spotkanie z Sośnierzem

INFO: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu wypowiedział organizatorom spotkania z posłem Dobromirem Sośnierzem, wiceprezesem partii KORWiN, umowę najmu sali.

 

Jak podaje serwis www.tuwroclaw.com, spotkanie miało być zorganizowane przez Akademię Patriotów i stowarzyszenie KoLiber.

– Powziąwszy wiedzę o stanowisku pana posła Dobromira Sośnierza wobec różnych spraw społecznych, wycofaliśmy swoją zgodę na odbycie spotkania na terenie uniwersytetu – powiedziała p. Jolanta Nowacka, rzeczniczka UE we Wrocławiu.

“Uniwersytet Ekonomiczny, który powinien być poważną i niezależną uczelnią, poddał się sile nacisków tak znaczącego portalu, jakim jest tuwroclaw i poświęcił takie wartości, jak swoboda wymiany poglądów i wolność słowa na ołtarzu tęczowej inkwizycji” – napisał na FB p. Sośnierz.

“Wszystkich zapraszamy o przybycie [6 grudnia] na godz. 18:00 pod budynek A Uniwersytetu Ekonomicznego. Pan poseł Dobromir Sośnierz przybędzie, zmienia się jedynie temat spotkania. Teraz będziemy dyskutować o cenzurze, która wchodzi na uczelnie wyższe” – czytamy we wpisie Akademii Patriotów na FB.

 

Źródło: www.tuwroclaw.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
Mwjbfoklioes vel pislamistaPiotr GrembowiczDominik Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mwjbfo
Gość
Mwjbfo

ivermectin virus – covid ivermectin buy ivermectin cream

klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Zwalczanie nienawiści w Malmö Choć ksenofobii wstrętną palmę Pierwszeństwa dzierży Polska, bywa Że nawet w Szwecji, miasto Malmö, Nienawiść jeszcze się odzywa. Raz w jednym z domów uciekinier Znalazł się. Trafił bo uciekał… Czy to był lekarz, czy inżynier? Nie wiem. Lecz wiem, że Szwed się wściekał! Wściekł się, bo nienawiści mowa Go do wściekania zachęcała. Babcia nie była postępowa; Krzykiem ataku sygnał dała!!! Uciekiniera pistolecik Gdy buźkę wnuczka ubogaca, Szwed zmienia gościa na pulpecik. Ubogacanie… nie popłaca!!!… Policja słusznie, postępowo Ojca-rasistę aresztuje. A uciekinier, by żyć zdrowo, W szpitalu azyl odnajduje… Happy end? – mowa nienawiści Kiedy zostanie ukarana.… Czytaj więcej »

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

ps. Nie, tam rządzi PO!!! i żre się z bezpartyjnymi, czyli dawnym SLD/SDRP/PZPR! tutaj jest wszystko po staremu! zapytajcie G. Brauna! On jest stamtąd; tutaj zawsze była największa komuna/esbecja/chamstwo – przesiedleńcy ze wschodu…

Dominik
Gość
Dominik

Pisowskie dziadowstwo musi tam rządzić albo banda tchórzy bojach się o stołki 😐 żenada

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

ps. + lobby pederastyczno – homosexualne tam też tak wpływowe (pantomima, teatry)?!
Lesbijki tak – pederaści nie!!!

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

Trzeba było na rympał!
A tak w ogóle, UE to dawna AE; gorszy jest UWr., dawniej im. B. Bieruta (!), pytajcie G. Brauna! Największa komuna to tam jest – wydziały nauk społecznych, politologie, socjologie, filozofie; także polonistyka etc. Wielu tam było TW i jednocześnie do dziś sław Wrocławia!
Wrocław to jest nadal najbardziej Czerwone miasto w Polsce po warszawce i jej “zatoce czerwonych świń” cha cha zgroza! Omijajcie ten padół komuny, esbecji, marxistowskiego betonu partyjnego, chamstwa i donosicielstwa (por. “Barwy ochronne” K. Zanussiego)! i PO (to jej bastion/matecznik, + stamtąd Schetyna etc.)!